“Prestigio P174” – tai 17 colių monitorius, pasižymintis aukštu darbo našumu. Naudojant naujausias technologijas, buvo siekta sukurti aukščiausios klasės monitorių, kuris išsiskirtų stilingu dizainu, nepriekaištingu darbu ir ergonomika. Šis monitorius optimaliai atkuria vaizdą ir sueikvoja nedaug elektros energijos.

P174 modelis yra mažas, lengvas, tvirtas ir labai stabilus. Plonas monitorius padeda sutaupyti vietos ant jūsų darbo stalo arba jį galima pakabinti ant sienos. Tarp daugumos šio gaminio savybių galima paminėti monitoriaus priekyje įmontuotus garsiakalbius, įdiegtą stereo audio stiprintuvą ir integruotą USB su 4 lizdais.

P174 ekranas išsiskiria aiškiu vaizdu, dideliu kontrasto santykiu, plačiu žiūrėjimo kampu ir realiomis spalvomis. P174 tinka bet kokiam vartotojui, nes, turėdami šį monitorių, galite žiūrėti DVD filmus, žaisti videožaidimus ar dirbti su įvairiomis programomis.

Kadangi šiame modelyje atsako laikas siekia tik 16 milisekundžių, “Prestigio P174” nepaprastai greitai atkuria vaizdus, pvz., DVD filmuose arba videožaidimuose. Šis monitorius taupo elektros energiją: parengties metu sueikvoja mažiau nei 2 vatą, o dirbdamas – mažiau nei 35 vatų.

Views All Time
Views All Time
2607
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!