Vestuvinių drabužių salonas-parduotuvė “Pronuptia”

,

Pasiruošimas vestuvėms – atsakingas ir sudėtingas procesas. Jaunoji būtinai nori būti pati gražiausia, stilingiausia ir įsimintiniausia šventėje, o tam reikia nepriekaištingai atrodyti. Nuotakoms skirtų salonų – daugybė, suknias juose galima išsirinkti įvairiausias, tačiau kas pasirūpins jaunikiu? Nes kitaip jaunikis pasirūpins savimi pats: įsigys juodą kostiumą, baltus marškinius ir kaklaraištį, ir manys, kad nieko gudriau sugalvoti buvo neįmanoma. Tačiau vestuvinių rūbų salone “Pronuptia” jums greitai įrodytų, kad jaunikiams nedera atsilikti nuo savo išrinktųjų ir paisrūpinti išvaizda kur kas atidžiau.

“Pronuptia” – tai garsi prancūzų kompanija, siuvanti apdarus įvairioms iškilmėms. Tai visų įsivaizduojamų stilių, fasonų, spalvų suknios, skirtos tuoktuvėms ir kokteilių suknelės, ir, aišku, platus vyriškų kostiumų pasirinkimas. Daugelis klaidingai mano, kad vyriškų kostiumų mada sustabarėjusi, ir vienintelis dalykas, kurio galima tikėtis iš švarko – kad jis nespaus per pečius. Brangūs užsienietiški kostiumai dažnai peikiami, kad jie mūsų vyrų ūgiui nepritaikyti, rankovės neva per trumpos, – marškiniai išlenda… Kaip mums paaiškino salono “Pronuptia” konsultantai, marškinių rankovė ir turi išlįsti iš po švarko pusantro – du centimetrus, koketiškai parodydama sagutę ar sąsagas.

Tokiai iškilmingai progai, kaip vestuvės, būtina yra liemenė, kurią mūsų vyrai nepelnytai pamiršę. Liemenė parenkama priklausomai nuo kostiumo stiliaus – ne tik paties jaunikio, bet ir nuotakos. Ponų kaklaraiščiai ir kaklaskarės, kurių salone – daugybė, derinami prie ponių rūbų. Ypač efektingai atrodo pora, kai nuotakos suknios spalvai, piešiniui, faktūrai antrina jaunikio kaklaraištis ir liemenė. Vieningo įvaizdžio sukūrimas – pagrindinė “Pronuptia” salono darbotojų užduotis. Tam iš tiesų pasitelkiamos visos smulkmenos: jums pasiūlys ir atitinkamus moteriškus aksesuarus, ir kaklaraiščių segtukus, ir kaklaskares, ir apavą, ir pirštinaites, ir net pasikonsultuos su floristu dėl puokštės ir butonjerės.

Salono konsultantai pataria vyrams rinktis šviesesnius kostimų tonus. Tačiau jei klientas – konservatyvios klasikos gerbėjas, jam bus pasiūlytas ir tokio stiliaus puikios kokybės kostiumas.

Sukneles, kostiumus bei aksesuarus galite rinktis iš firmos “Pronuptia” katalogų, užsakymai pristatomi per 9 savaites. Kostiumus bei sukneles galima išsinuomoti. Jei vyrišką kostiumą pirksite, reikės suploti 600 – 1500 litų, jei nuomosite – nuo 100 litų; suknelę galima įsigyti už 2000 litų, nuomojant kainuos nuo 300 litų. Platesnė informacija – salono tinklapyje.

Pavadinimas: Pronuptia, vestuvinių drabužių salonas-parduotuvė
Adresas: Mėsinių g. 9
Tel.: (5) 262 02 73
El. paštas: pronuptia@vestuves.lt
Oficialus tinklapis: www.pronuptia.vestuves.lt

Views All Time
Views All Time
5140
Views Today
Views Today

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

6 + 3 =