Pavargusi nuo darbų rutinos ir nesibaigiančių kasdieninių rūpesčių, kiekviena moteris nori pasimėgauti grožio procedūromis, palepinti kūną ir atjauninti odą.

Jaukaus grožio salono “Daniela”, įsikūrusio atokiau nuo sostinės šurmulio, kolektyvas laukia visų, kurios nori pasikeisti šukuoseną, išbandyti naujus dažymus, pasidaryti manikiūrą ar pedikiūrą, pasimėgauti masažu, atgaivinti kūno ir veido odą kosmetinėmis procedūromis ar išbandyti permanentinio makiažo privalumus.

Profesionalios “Danielos” salono kirpėjos ir kosmetikės visažistės pasiruošę kiekvienam padėti ir patarti. Salono darbuotojos vertina ir brangina klientą, neatsižvelgiant į amžių ar finansines galimybes, todėl visuomet stengiasi atidžiai išklausyti kiekvieną, reaguoti į prašymus, įsijausti į norus.

Salone dirbantys meistrai nuolat tobulinasi, kelia savo kvalifikaciją, lanko seminarus, kuriuose susipažįsta su naujausiomis kosmetikos priemonėmis ir tobulina savo darbo techniką, pagal Vidal Sasson Akademijos principus.

WELLA, KADUS, TIGI, REDKEN, EUGENE PERMA kosmetika – suteikia salono meistrams puikias galimybes kurti naują stilių, individualiai parinkti plaukų spalvą, madingai suformuoti šukuosenas ir padėti klientams išspręsti juos kamuojančias problemas.

Manikiūro – pedikiūro specialisčių dėka, kiekviena moteris po pedikiūro procedūros pajaučia kaip palengvėja kojos, praeina pėdų sutinimai. O mėgstančios išpuoselėtas rankas, turi galimybę prisiauginti nagus akrilo bei gelio technika ar pasidaryti nepriekaištingą manikiūrą. Manikiūrininkė jūsų nagus pavers miniatiūriniais paveikslėliais. Gėlės, įvairiaformiai ornamentai, neįtikėtini spalvų deriniai pabrėš rankų grožį ir suteiks originalumo.

Kosmetikės visuomet pasiruošusios padėti išspręsti klientams kylančias odos priežiūros problemas. Be įprastinių kosmetikės paslaugų: veido priežiūros procedūrų, depiliacijų, auskarų vėrimo, “Danielos” salone daromas hiro masažas.

Hiro masažas padeda išspręsti kapiliarines, senstančios odos problemas. Jis gražina, stangrina ir jaunina odą, padeda atsipalaiduoti ir sumažinti įtampą. 1,5 valandos seanso metu yra išmasažuojama kiekviena veido, pečių, kaklo, rankų ir krūtinės dalelė. Kiekvienas masažuotojos prisilietimas yra nepakartojamas, suteikia nepamirštamų jausmų ir potyrių.

Norinčioms visuomet atrodyti nepriekaištingai, be baimės maudytis baseine ar kaitintis pirtyje, “Danielos” salono kosmetikė visažistė siūlo išmėginti permanentinį makiažą .

Ilgalaikis makiažas padeda atsikratyti kompleksų dėl išvaizdos, patobulinti veido bruožus bei patenkinti moteriškus įgeidžius. Permanentiniu makiažu galima ne tik paryškinti, bet ir pakoreguoti veido bruožus, pvz., pakeisti antakių formą, optiškai padidinti akis, paplatinti lūpas, pakeisti jų formą bei atspalvius.

Susiruošėte į vakarėlį ar pobūvį? Pamirškite rūpesčius dėl šukuosenos ar nepriekaištingo makiažo. Grožio salono kirpėjos jums padarys originalią ar klasikinę proginę šukuoseną, o kosmetikės pritaikys makiažą.

Jeigu nedrįstate praverti grožio salono durų dėl didelių kainų, galite nesibaiminti “Danielos” salone už profesionaliai atliktas paslaugas nereikės pakloti milžiniškos sumos. Veido ir kūno procedūros čia kainuoja 40 – 75 Lt, manikiūras – 20 Lt, moterų kirpimas – 50 Lt, vyrų – 30 Lt, permanentinį makiažą padarys už 500 Lt, o hiro masažu galėsite mėgautis už 35 Lt.

Pavadinimas: Danielos salonas
Adresas: Laisvės pr. 123
Tel.: 8-685-43288
El. paštas: rita_jablonskyte@yahoo.com

Views All Time
Views All Time
7073
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!