“IZABELOS” GROŽIO PASLAPTYS

Kirpyklos ir grožio salonai dygsta kaip grybai po lietaus. Deja, ne visų interjerai viliojantys: nušiurę krėslai, nuobodžiaujančios kirpėjos… Tokiame “grožio salone” baisu rizikuoti ir gadinti nuotaiką – norisi patikėti savo išvaizdą patyrusių specialistų rankoms. Grožio ir geros nuotaikos ieškoti kviečia salonas “Izabela”.

“Izabeloje” dirba patyrę meistrai, kurie nuolat mokosi ir moko kitus, vadovauja manikiūro, kosmetikos, plaukų dažymo technikos seminarams.

Salono vadovė Alma yra vienintelė italų plaukų kosmetinės linijos “Artego” platintoja Lietuvoje. Salone teikiamos konsultacijos, parenkami tinkamiausi šios linijos šampūnai, balzamai, aliejai bei kaukes.

“Izabeloje” jums apkirps, nudažys, suraitys, sušukuos plaukus įvairiausiems gyvenimo atvejams, supins afrikietiškas kasytes. Kainos nuo 50 litų (kirpimas) iki 150 Lt (sudėtingas dažymas bei sušukavimas).

Jei šukuosena ar plaukų spalva, kurios pageidaujate, salono meistrų manymu, jums netiks, jie taip ir pasakys bei padės išsirinkti šukuoseną ar spalvą, kuri pabrėš jūsų individualumą.

Klasikinis manikiūras ir nagų priauginimas nieko nestebina, bet salono “Izabela” manikiūrininkas – stebukladarys – ne tik nulakuoja nagus, bet ir ištapo juos subtiliais ornamentais (140 litų). Salone naudojama unikali dekoratyvinio manikiūro technika “Air – Brush”.

“Izabelos” salone ne tik susitvarkysite nagus bei plaukus, bet ir pasirūpinsite veido grožiu (makiažas 50 – 70 Lt), kojų švelnumu (pedikiūras – 50 Lt), kūno glotnumu (depiliacija vašku – 50 litų) ir įdegiu. Galite užsirašyti pas meistrus iš anksto.

“Izabelos” interjeras liudija apie gerą šeimininkės skonį: viskas funkcionalu ir stilinga. Čia jums nesugadins nei plaukų, nei nagų, nei nuotaikos.

Pavadinimas: Izabela
Adresas: Rūdininkų g. 16
Tel.: (8-5) 231 29 22, (8-5) 231 42 68

Views All Time
Views All Time
5873
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!