Tikriausiai teko išgirsti tokį galantiško vyriškio prašymą. O gal tiesiog spustelti dalykiško partnerio ranką…

Ar niekada nepasijutote kiek nejaukiai, nes rankų odą paraudusi, šerpetota, nageliai nusisluoksniavę. Ir tik tada pagalvoji – rytoj tai jau tikrai nueisiu į grožio saloną, ar pas meistrę. O rytoj vėl nėra kada, ir poryt… Ir taip iki kito karto.

Rankos, nagai, tai tokia smulkmena, kurios, tikriausiai niekas nepastebi. Bet jūs juk pastebite, ir ne tik savas rankas. Ar neteko žavėtis ir šiek tiek apmaudžiai pripažinti, kokie nuostabūs kolegės nagai. Betgi jai lengviau, ji tikriausiai turi daugiau laiko, pinigų ir, žinoma, tikslą stengtis. Jos naujasis draugas tikrai visai nieko. Bet prisiminkime, kai vieno vakarėlio metu draugės net aiktelėjo pamačiusios jūsų tviskančius nagelius. Na taip… Tai buvo rimta proga. Bet kaip buvo malonu…

Laiko niekada negana. Ypač sau. Bet preciziškai atrodyti, tai taip pat mūsų pareiga. Nemanykite, kad aplinkiniams visiškai vis tiek jūsų išvaizda. Daug maloniau bendrauti su ne tik protinga, bet ir gerai atrodančia moterimi. O jūsų bosas, patikėkite, patyliukais tikrai didžiuojasi, kad jo komandoje dirba tokios šaunuolės. Anksčiau ar vėliau, jis tikrai jus pastebės ir pagirs.

Visai nesunku atgimti. Nebereikia ištisas valandas mirkyti nagų įvairiose aliejų ir druskų vonelėse. Dabar tikrai yra iš ko rinktis. Ir taupant laiką, o ir pinigus, verčiau eiti į gerą saloną, kur kvalifikuoti meistrai jums patars, paaiškins, kaip prižiūrėti rankas ir nagus, neaukojant savo brangaus pusdienio.

Vienas iš tokių – tai specializuotas manikiūro- pedikiūro salonas “Nailbar”. Ar po sunkios darbo dienos, ar per pietų pertrauką, ar ryte, prieš svarbų susitikimą, jūs galėsite pasirinkti čia tinkamą procedūrą pagal laiką, nuotaiką, kainą, poreikį. Iš siūlomų daugiau nei keturiasdešimties paslaugų, tikrai rasite tinkamiausią.

Be to salone jums patars, kokios kosmetikos priemonės reikalingos būtent jūsų nagams ir rankų odai, paaiškins, kaip naudoti. Gal iki tobulo nagų grožio jums užteks panaudoti aliejuką odelėms ir nagams “Peggy Sage”, o gal reikės rimtesnio gydymo. Jei odelės trūkinėja, lupasi, skauda, tiks Peggy Sage balzamas su kvinojos aliejumi, skatinančiu odą atsinaujinti. Silpniems, besisluoksniuojantiems nagams gydomasis lako pagrindas “Calcium Gel”, “Express treatment Hardener” ar “Ultramarine nail Base”. Unikali kaukė nagams “Nail mask” iš Peggy Sage greita ir efektyvi pagalba ypač silpniems, nualintiems nagams.

Giliai drėkinantys losjonai, balinamieji kremai rankoms, minkštinamieji, maitinamieji, gaivinantys kremai pėdoms – iš plataus priemonių asortimento meistrai patars ir padės išsirinkti Jums tinkamiausius. Visas priemones labai paprasta naudoti. Nušalusioms rankoms rekomenduojama parafino terapija.

Šilta parafino vonelė trunka tik 10 minučių, ir ypač mėgiama šaltą žiemą. Labai sausai odai puikiai tiks SPA manikiūras. Tai odos priežiūra jūros mineralų pagalba. Silpniems nagams ir sausoms, šerpetotoms odelėms Nailbar meistrai siūlo karštą manikiūra, kurio metu nagai mirkomi ne vandenyje, o šiltame kreme. Pedikiūrai čia populiarūs ištisus metus, nes nauda ir poreikis puikiai suderintas su malonumu, poilsiu ir atgaiva.

Moderni salono aplinka, draugiškas, paslaugus kolektyvas, aukšta aptarnavimo kultūra nuteiks labai maloniai. Čia pasijusite tikrai puikiai – keliolika minučių jums atstos atostogas prie jūros.

Pavadinimas: NailBar
Adresas: Jogailos g. 4; Ozo g. 25
Tel.: 8-5-269 00 04; 8-5-249 27 27
El. paštas: nailbar@nailbar.lt
Oficialus tinklapis: www.nailbar.lt

Views All Time
Views All Time
5219
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!