Prancūziška grožio mokykla

Prižiūrėtos rankos, sutvarkyti nagai stiprina pasitikėjimą savimi. Juk gražūs nagai – moters vizitinė kortelė!

Tačiau sunku rasti profesionalų manikiūro ar pedikiūro meistrą. Grožio salonai taip pat susiduria su šia problema. Daugeliui salonų savininkų reikia gerokai pavargti, kol randa patikimą ir įgudusį specialistą. Šią problemą pasirengę išspręsti Peggy Sage grožio mokyklos meistrai.

Jau greitai Vilniuje duris atvers tikra prancūziška grožio mokykla, kurioje profesionalūs, užsienyje kursus baigę mokytojai atskleis manikiūro ir pedikiūro paslaptis, supažindins su naujausiom mados tendencijom, nagų dekoravimu.

Išklausę verslo kursą, meistrai išmoks ne tik nepriekaištingai atlikti paslaugas, bet ir puikiai aptarnauti klientą, pritraukti ir išlaikyti jį. Specialistai sužinos apie Peggy Sage kosmetiką darbo su ja principus ir technologijas.

Nuo 1925 metų Peggy Sage yra rankų ir nagų priežiūros priemonių lyderis, ištikimas grožio paslaugų profesionalumui.

Po rankų, nagų, veido ir kūno priežiūros, Peggy Sage plačiausios dekoratyvinės kosmetikos gamos tvirtas pozicijas visame pasaulyje lėmė kokybė, kūrybiškumas, rimtumas ir originalumas. Madingos spalvos, aukščiausios kokybės sudėtis, tausojanti epidermį, pelnė chemikų pripažinimą.

1999 metais Peggy Sage suformavo gausią ir prabangią kosmetikos liniją pėdų grožiui ir sveikatai.

2000 metais Peggy Sage kolekciją papildė nauja odos priežiūros saulėje serija. Dabar jau galite įdegti Peggy Sage atspalviu!

Visada greitai reaguodama į klientų poreikius, 2001 metais Peggy Sage sukūrė Biusto grožio produktus, balinamąją seriją ir Veido priežiūros su Retinolu C priemones.
Be abejonės nepamirštama vis atnaujinti ir papildyti naujovėmis jau esamas kosmetikos linijas.

Pavadinimas: Peggy sage, manikiūro mokykla
Adresas: Žalgirio g. 88 – 215
Tel.: 8-5-2755786, 8-699-46479
El. paštas: nailbar@nailbar.lt
Oficialus tinklapis: www.nailbar.lt

Views All Time
Views All Time
8682
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!