Radiostezija

Pirmosios žinios apie šį mokslą mus pasiekia iš Egipto papirusų, parašytų prieš 6000 metų. Viename iš jų be aprašymo teksto randame ir piešinį vaizduojanti žmogų su virgule (vienu iš radiostezijos instrumentų) rankose. Radiostezija – vienas seniausių iš mums žinomų mokslų anksčiau šis mokslas įėjo į kitų mokslų sudėtį: Kinijoje feng – shui, Indijoje vatsu. Pasaulio istorijoje randame daugybę faktų patvirtinančių tai kad radiostezija nėra kelių išskirtinių civilizacijų mokslas. Ji priklauso visai žmonijai. Senovėje radiostezijos mokslo fenomenalumas buvo aiškinamas piktų dvasių kišimusi ir tai daugeliui kainavo net gyvybę, mokslas negalėjo normaliai vystytis.

XIXa. pabaiga ir XXa. pradžia tai radiostezijos atgimimo metai. Ja domisi žymiausi mokslininkai ir rašytojai. 1911 m Hanoveryje įvyko pirmasis pasaulinis šio mokslo suvažiavimas. 1913 m. Paryžiuje įvykusiame 2 tarptautiniame eksperimentinės psichologijos kongrese buvo išnagrinėtas radiostezijos tuo metu vadinamos biolokacija metodas ir pritarta jam, buvo išduotos pirmosios licenzijos testuotiems specialistams – naudingų iškasenų ir vandens telkinių paieškoms.Šiuo metu tai SNO oficialiai pripažintas mokslas kuris iki šiol teisiškai norminiais aktais neaprobuotas Lietuvoje.

Formos efektas

Nuo seno žinomas paprotys virš durų kabinti pasagą, virš įėjimo. Manoma, kad ji atneša į statinį sėkmę. Eksperimentais buvo nustayta kad ji aktyvuoja teigiamą energiją. Tai iš teisų paslaptingas energetikos pasireiškimo efektas.. Mūsų mokslas dar nesugeba atskleisti visų paslaptingų energetinių efektų prigimties ,tačiau pirmieji žingsniai šia kryptimi gan ženklus. Mes jau galima susipažinti su tokiomis sąvokomis kaip formos efektas, eteris, individualus planetos elektromagnetinės spinduluotės dažnis ir aplinkos energetika.

Ankstyvosios žemes civilizacijos, įskaitant paskutinias iš jų atlantų ir hiperboriečių sugebėjosios skraidyti be pagalbinių aparatų /kūnų deportacija /.. Jie puikiai žinojo tai kad egzistuoja spinduliuotė kurią skleidžia objektų formos, masės ir medžiagos, mokėjo tai panaudoti pačiose įvairiose srityse. Jie tai taikė savo buityje, interjero dizaine. Stambiose statybose naudojo levitacijos ir teleportacijos principus, vandens telkinių ir iškasenų paieškai naudojo žinomus mums biolokacijos-radiostezijos principus.

Bet kuris kūnas, bet kuris objektas, simbolis ir net bet kokia linija ar taškas ant popieriaus ar monitoriaus ekrane skleidžia specifinę energiją. Visos planetos vieningai susijusios su visata jaučia minėta energetinį poveikį, tik jo dydis yra skirtingas: vienu atveju gan reikšmingas ir stiprus, kitu atveju visai silpnas. Visų objektų energetinė spinduliuotė tampriai susijusi su žemės elektros magnetiniu laukų poveikiu. Elektromagnetiniai -energetiniai laukai nesulaikomai persmelkia visus kūnus ir daugelyje kūnų sukuria energetinius srautus kurie gali iš esmės pakeisti kūnų struktūras. Energetiniai sūkuriai kūnų struktūrose turi nuostabią savybę siurbti aplinkoje esančią laisvą energiją ir kaupti ją. Na, o mes ta mes tą neaiškiai iš kur atsiradusią energiją vertiname kaip objektų formos spinduliuojamą energiją. Kol kas mes jos dar negalime išmatuoti paprastais aparatais. Vakaruose yra sukurta eksperimentinė aparatūra kuria jau atliekami jos matavimai. Pasaulyje dar plačiai naudojami senos metodikos matavimai virgulėmis, švytuoklėmis ir neseniai sukonstruotomis torsioninėmis-radiostezinėmis antenomis.

Reikai pabrėžti tai, kad formos efektas tiesiogiai priklauso ir nuo objekto medžiagos. Nustatyta, kad energetinė formos spinduliuotė yra didesnė medžiagų turinčių ryškiai išrėkštą kristalinį tinklelį.

Žaliuzės

Patartina naudoti naturalaus bambuko žaliuzes, jos yra puikus energetinis filtras kai būsto aplinkoje yra neigiami energetiniai poveikiai/ elektros linijos, palydovinės antenos./

Laiptai

Labai plačiai naudojamai be pakopių laiptai. Tai blogai, nes energija nepakliūna į kitus aukštus. Neigiamą poveikį turi laiptai be turėklų , energetiškai blogi sraigtiniai laiptai ir laiptai esantys prieš įėjimo duris. Jei taip yra būtina korekcija.

Langai

Langų dizaino apipavidalinimas dažnai būna gan sudėtingas ir net labai patyrusiems dizaineriams. Pagrindiniai jų dizaino kriterijai: individualumas, šviesos valdymas, funkcionalumas ir stilius.

1. Individualumas tai kad jie turi būti suprojektuoti pagal kiekvieną žmogaus indivdualų energetinį tipą.

2. Šviesos valdymas – patalpos turi būti apšviečiama proporcingai jų dydžiui.

3. Langai negali būti iki grindų tai prieštarauja patalpų energetiniams principams. Jei taip jau yra būtina jų korekcija.

Virtuvės interjeras

Virtuvė ne tik maisto gaminimo ir laikymo vieta. Ji yra rišiančioji.visų namų grandis. Jei ji patogi tai suteikiabustui svetingumą ir jaukumą. Pagrindinis uždavinys kuriant jos dizainą -laikytis gamtos, fizikos ir energetikos principų.

Pagal feng-shui gera virtuvės lokalizacija busto rytų ar pietryčių dalis. Virtuvės interjerui tinka švelniai žydra ir blankiai žalia spalva. Psichologiniu poveikiu -oranžinė spalva sukelia apetitą, o mėlyna – mažina alki.

Netinkamos apšvietimui liuminescencinės ir halogeninės lemputės. Virtuvėje neturėtų būti mikrobanginių krosnelių. Viryklė ir kriauklė negali būti šalia viena kitos.. Vengti laminuotų bandų kuriuose yra kenksmingų sveikatai garuojančių daugelį metų formaldehido dervų. Grindys rekomenduotinos iš lydyto akmens, keramikinių plytelių.

Židinys

Židinys ne tik šildo bet ir puošia patalpas. Dėl to jį reikia suprojektuoti ir patalpinti patalpoje taip kad jis sėkmingai derėtų su bendru būsto interjeru. Židinys centrinis patalpos taškas. Šalia jo turi būti pakankamai vietos žmonėms. Jis neturi kliudyti praeiviams. Na o visų svarbiausia tai kad jis nebūtų neigiamo žemės elektromagnetinio spinduliavimo zonoje. Jie jis bus tokioje zonoje nežiūrint jo grožio jis bus neigiamos energijos spinduliuotojas. Tuo atveju negalima net efektyvi energetinė korekcija.. Na o jei jo vieta bus teigiamoje elektromagnetinio spinduliavimo zonoje tai jis bus sustiprintos teigimos energetikos, komforto ir jaukumo oaze.

Geriausia židinio įrengimo vieta patalpoje vienos iš sienų viduryje, neįrengiant jo ant paėjimo, kur yra skersvėjis, tarp langų ir durų angų.

Svetainė

Turi būti geriausia energetinių požiūriu būsto vieta. Visa kita tik kosmetika. Svetainė turi būti ir klubu, ir namų kino teatru, ir rekreacine busto zona.

Interjero dekoravimo stiliai

Interjero dizainas tai spalvos,formos bei faktūros visuma.Jų stiliai skirstomi ne tik pagal laikmetį (šiuolaikinis, tradicinis), bet ir pagal geografinius rajonus – italų, -maroko,-japonų. Svarbiausia energetinis suderinamumas su jo aplinkoje gyvenančiais ar dirbančiais žmonėmis. Jis negali būti individualaus dizainerio stiliaus ar jo skonio produktas.

Jonas Jukonis, inžinierius-radiostezistas
 Tel. +370 658 39770

Views All Time
Views All Time
2111
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!