Paloma Picasso

Garsi dizainerė ir verslininkė Paloma Picasso gimė 1949 m. Paryžiuje. Jos motina buvo dailininkė ir rašytoja Francoise Gilot, o tėvas žymus dailininkas Pablo Picasso. Savo vaikystę Paloma Picasso praleido Prancūzijoje apsupta menininkų ir intelektualų. Jos tėvas Pablo Picasso įamžino Paloma daugelyje savo sėkmingiausių paveikslų, vieni iš jų: „Paloma with an Orange” ir „Paloma in Blue”. Netrukus po universiteto baigimo Paloma ypač susidomėjo papuošalais ir jų kūryba, o 1969 m. jau sukūrė pirmąją savo kolekciją kartu su Yves St. Laurent, vėliau ėmė kurti juvelyrinius papuošalus kompanijai „Tiffany & Co”. Šiandien Paloma žino visas pasaulis, ji unikali dizainerė, kūrybinga asmenybė, ekstravagantiška, išskirtinė. 1988 – aisiais buvo pripažinta pačia elegantiškiausia pasaulio moterimi, ir iki šių dienų tokia išliko. Paloma Picasso stilius savitas ir būdingas tik jai. Ji dievina kontrastus. Jos mėgstamiausias metalas – auksas, o mėgstamiausios spalvos – raudona, juoda ir auksinė. 1978 – aisiais Paloma sukūrė šeimą su argentiniečių dramaturgu ir verslininku Rafael Lopez-Cambil, kuris padėjo Palomai versle ir dvidešimt vienerius metus sėkmingai jam vadovavo. Tiesa, 1999 m. sutuoktiniai nusprendė pasukti skirtingais keliais. Įdomu tai, kad po skyrybų Paloma Picasso savo buvusiam vyrui sumokėjo 500 milijonų dolerių. Ši pinigų suma iki šių dienų išliko didžiausia, kurią tik kada buvo sumokėjusi moteris už sutikimą skirtis. Nuo to laiko, kai 1980 – aisiais įregistravo savo prekės ženklą, Paloma sukūrė savo vardo kvepalus ir daugybę puikių papuošalų. Jos kvepalai – klasikiniai ir prašmatnūs, o kiekvienas kvepalų buteliukas – tarsi meno kūrinys ir mažas šedevras garsios dizainerės Paloma Picasso.

Paloma Picasso Eau de Parfum

„Kvepalai – ypač svarbūs. Jie tarsi parašas”, – sakė Paloma Picasso, garsaus dailininko duktė, pristačiusi savo kvepalus. Teigiama, kad moteriškas, jausmingas aromatas atspindi Paloma Picasso asmenybę, charakterį, skonį, pomėgius. Jis elegantiškas, prašmatnus, jausmingas ir paslaptingas, jis apgaubia ir spinduliuoja šilumą bei nežabotą aistrą. Nepaprastas kvapas Paloma Picasso pabrėžia stiliaus savitumą ir įkvepia pasitikėjimo savimi. Raudonos spalvos kvepalų dėžutė pasirinkta neatsitiktinai – tai mėgstamiausia Paloma Picasso spalva, o juodos spalvos motyvai vyraujantys ant kvepalų buteliuko simbolizuoja jėgą.

Sudedamosios dalys
Kalendros, skudučiai, kvapnusis gvazdikmedis, bergamotės, bulgarinės rožės, citrinos, kvapiosios kanangos, mimozos, jazminai, hiacintai, sodinės briedragės, pačiuliai, santalai, kvapieji auksabarzdžiai, mediena, bebrų sekretas, civetų sekretas, muskusas.

Kvapas
Žavus, prašmatnus, elegantiškas.

Views All Time
Views All Time
2323
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!