Prada

Italų mados namus PRADA 1913 m. įkūrė Mario Prada, kurių pavadinimas iš pradžių buvo „Fratelli Prada” („Broliai Prada”), o pagrindinė kompanijos veikla – aksesuarų gamyba iš odos. Mados namai Prada išgarsėjo tuomet, kai 1978 m. kompaniją paveldėjo įkūrėjo Mario Prada anūkė Miucchia Prada. Ji išplėtė gamybą ir 1985 m. pradėjo gaminti aksesuarus iš nailono, kurie tapo ypatingai populiarūs Europoje, o maža juoda rankinė buvo pripažinta bestseleriu mados pasaulyje. Po ketverių metų Miucchia Prada sukūrė rudens-žiemos drabužių kolekciją, išsiskiriančią paprastumu, elegancija ir patogumu. Ši kolekcija atkreipė kritikų dėmesį, o kolekcijos drabužių modeliai buvo išgraibstyti akimirksniu. 1992 m. mados namai Prada pristatė kolekciją pavadinimu „Miu Miu”, skirtą jaunoms merginoms. Laiku bėgant Miucchia Prada įkurė kompaniją „Prada Group”, kuriai priklausė skirtingi prekės ženklai: „Fendi”, „Helmut Lang”, „Jil Sander” ir „Azzedine Alaia”, tačiau šiandien nuosavybės teisės į šiuos prekės ženklus yra parduotos kitiems mados namams. Pirmieji prekės ženklo „Prada” kvepalai buvo pristatyti 2000 m. Jų tiražas buvo nedidelis ir juos galima buvo įsigyti tik Prada butikuose. Tik nuo 2004 m. pasirodžiusius kvepalus „Prada” galima surasti ir kitose prestižinėse parduotuvėse.

Prada Tendre Natural Eau de Parfum

Tendre primena Prada sukurtus moteriškus kvepalus, kuriuose kiekvienos iš keturių svarbiausių sudedamųjų dalių kvapas virsta nepaprastai įdomiu ir hipnotizuojančiu.

Sudedamosios dalys
Benzoinė derva, slyvos, indonezinių pačiulių lapai, verbenos, kedrai, gauruotieji švitrūnai, kardamonai, paragvajinių bugienių lapai, baltieji santalai, jazminai, kvapieji auksabarzdžiai.

Kvapas
Klasikinis, tyras, hipnotizuojantis.

Prada Natural Spray Eau de Parfum

Prada atnešė į kvepalų pasaulį unikalų tradicijų ir naujovių derinį – sukūrusi vakardienos ir rytdienos kvepalus iš naujo atrado senovinį parfumerijos meną. Sukurti šiuos kvepalus įkvėpė praeitis ir iš jos gimstanti ateitis – juose susilieja atsiminimai, tikrovė ir galimybės.

Sudedamosios dalys
Bergamočių, apelsinų, aitriųjų apelsinų ir santalų aliejus, mandarinų žiedai, indinės mimozos, rožės, švelnieji piruliai, Peru balzammedžiai, pačiulių aliejus, aviečių žiedai, gauruotieji švitrūnai, tongapupės, vanilė, muskusas.

Kvapas
Klasikinis, tyras, masinantis.

Views All Time
Views All Time
1963
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!