Prince Matchabelli

Italų kino ir teatro aktorė Norina Gilli (Maria Carmi) gimė 1880 m. Florencijoje. Jos tėvas buvo italas, o motina kilusi iš Austrijos. Aktorinio meno paslapčių Norina Gilli mokėsi Vokietijoje. Baigusi mokslus nusprendė pasirinkti Maria Carmi slapyvardį, o vėliau dar buvo žinoma kaip kunigaikštienė Matchabelli. Po tai, kai Norina Gilli gavo Madonos vaidmenį spektaklyje „Stebuklas”, jos karjera pradėjo įsibėgėti, o populiarumas nuolat augo. Netrukus Norina Gilli ištekėjo už pjesės autoriaus ir dramaturgo Charles Volmellera. Po palankaus žiūrovų vertinimo ir didelės sėkmės Charles Volmellera nusprendė pjesę ekranizuoti ir 1912 – aisiais Norina Gilli nusišypsojo sėkmė debiutuoti kine. Tačiau nepaisant sėkmingos karjeros, jos asmeninis gyvenimas nebuvo toks puikus. Po Pirmojo pasaulinio karo ji išsiskyrė su vyru ir dar kartą ryžosi ištekėti už gruzinų kunigaikščio Georgi Matchabelli. Nauja santuoka atnešė naujus pokyčius. Norina Gilli tapusi kunigaikštiene Matchabelli kartu su nauju vyru įkūrė kompaniją “Prince Matchabelli”. 1926 – aisiais pristatė kvepalus „Princess Norina”, kurių buteliuko dizainą Norina Gilli sukūrė pati. Na, o praėjus dvidešimt šešeriems metams nuo pirmųjų kvepalų pasirodymo „Prince Matchabelli” 1952 – aisiais pristatė kvapą „Wind Song”, kuris tapo vienu žinomiausių ir populiariausių šios kompanijos kvapų.

Prince Matchabelli Cachet Eau de Toilette

Prince Matchabelli kvapas Cachet pirmą kartą buvo pristatytas 1970 – aisiais. Tai išskirtinis kvapas kaip ir moteris, kuriai jis sukurtas. Cachet aromatas – tarsi parašas, žavus jos asmenybės atspindys.

Sudedamosios dalys
Žalumynai, prieskoniai, galbaninės ferulos, pačiuliai, vilkdalgiai, jazminai, kvapieji auksabarzdžiai, rožės, oda, ambra, muskusas, civetų sekretas, sodinės briedragės.

Kvapas
Rafinuotas, išskirtinis.

Views All Time
Views All Time
1919
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!