Paul Smith

Žymus anglų dizaineris Paul Smith gimė 1946 m. Didžiojoje Britanijoje. Vaikystėje jis domėjosi sportu ir labai norėjo tapti lenktynininku. Mados pasaulis galėjo net nepažinoti Paul Smith, jeigu ne atsitiktinumai. Tais metais, kai jam suėjo šešiolika, tėvas įdarbino Paul Smith vienoje parduotuvėlėje. Šis darbas nedžiugino Paul Smith, o dviračių lenktynės vis dar viliojo ir traukė, bet vieną dieną Paul Smith pateko į avariją ir šešis mėnesius praleido ligoninėje, kurioje atsitiktinai susipažino su naujais draugais, studijavusiais menus. Būtent jie Paul Smith įkvėpė susidomėti menais ir mada. 1970 m. turėdamas nedidelę sumą pinigų, paskatintas savo mylimos merginos, kuri vėliau tapo jo žmona, Paul Smith atidarė pirmąją nuosavą parduotuvėlę. Paul Smith džiaugėsi tuo, ką daro, bet dėl žinių trūkumo jis ėmė mokytis ir siuvimo meno, o jau 1976 m. pristatė pirmąją vyrams skirtą drabužių kolekciją Paryžiuje. Po daugelio metų praleistų mados pasaulyje, Paul Smith pripažįstamas vienu žymiausiu Didžiosios Britanijos dizaineriu, kuris ne tik atspėja tendencijas, bet jas kuria. Po to, kai 1993 m. buvo pristatyta moterims skirtų drabužių kolekcija, pasirodė taip pat dizainerio kurti aksesuarai, akiniai bei moteriški ir vyriški kvepalai.

Paul Smith Rose Eau de Parfum

Gaivus. Šiuolaikiškas. Traukiantis. Jausmingas. Naujos kartos aromatas. 2007 – aisiais pasirodžiusį žymaus dizainerio Paul Smith kvapą Rose sukurti įkvėpė vienas dizainerio gyvenimo įvykis, o pavadinimą padiktavo pagrindinė aromato sudedamoji dalis – rožės. „Mano žmona padovanojo man ypatingą gimtadienio dovaną – rožių krūmą, išaugintą specialiai man. Tai ir įkvėpė mane sukurti šį nepaprastą kvapą”, – teigė dizaineris Paul Smith.

Sudedamosios dalys
Turkinės rožės, žalioji arbata, kvapiosios našlaitės, magnolijos, rožės, kedras, muskusas.

Kvapas
Šiuolaikiškas, traukiantis, nepamirštamas.

Paul Smith Extreme Women Eau de Toilette

„Į gyvenimą verta žiūrėti su humoru ir ironija”, – teigia pats Paul Smith. Kvapas Extreme – tai dizainerio kūrybos moto atspindys. Elegantiško ir šilto kvapo Extreme, kuriame susipina gėlių natos, šiluma ambros ir gaiva medienos natų, buteliuko šonas išmargintas spalvingais dryžiais – Paul Smith mados ir stiliaus skiriamuoju ženklu. Buteliuko dizainą Paul Smith patikėjo Sophie Hicks – jaunai britų architektei, kuriai pavyko sukurti paprastą, minimalistinį, klasikinį ir kartu labai modernų kvepalų buteliuko dizainą, atspindintį Paul Smith kvapą Extreme.

Sudedamosios dalys
Juodieji serbentai, mandarinai, žalioji arbata, bergamotės, serbentų lapai, frezijos, pakalnutės, santalai, ambra, pačiuliai, auksabarzdžiai, kedras.

Kvapas
Elegantiškas, žadinantis jausmus.

Paul Smith London Eau de Parfum

Paul Smith kvapas London įkūnija didmiesčio dvasią. London aromatas skirtas stiprioms moterims, kurios puikiai išmano didmiesčio gyvenimo taisykles ir jomis vadovaujasi. Paul Smith kvapas London toms, kurių negąsdina šiuolaikinio gyvenimo tempas. „London” moteris elegantiška, kerinti, jos tiesiog neįmanoma pamiršti.

Sudedamosios dalys
Žaliosios citrinos, alyvos, žvaigždanyžiai, pačiuliai, jazminai, vanilė, heliotropai.

Kvapas
Subtilus, viliojantis, tinka kvėpintis dieną.

Views All Time
Views All Time
2069
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!