Paco Rabanne

Tikrasis Paco Rabanne vardas yra Francisco Rabaneda-Cuervo. Jis gimė 1934 m. Ispanijoje, o kai jam buvo penkeri, kartu su mama persikėlė į Prancūziją. 1952 m. Paco Rabanne įstojo į Paryžiaus Nacionalinę meno mokyklą ir pasirinko architekto specialybę. Tam, kad galėtų susimokėti už mokslus, jis pradėjo kurti aksesuarus Balencigos mados namams. Vėliau išplėtė savo veiklą ir kūrė rankines, papuošalus bei diržus net ir garsiems Dior, Givenchy, Yves Saint Laurent mados namams. 1966 m. Paco Rabanne pirmą kartą šokiravo susirinkusią publiką pristatydamas metalines sukneles. Tuo metu, kai pasipuošusios damos su perlų vėriniais bei garbūs jų palydovai laukė pasirodymo, ant podiumo įžengė juodaodės manekenės apsirengusios metalinėmis suknelėmis. Publika buvo ne tik nustebinta, bet ir šokiruota, nes iki tol nieko panašaus nebuvo. Ši kolekcija Paco Rabanne atnešė pripažinimą. 1967 m. Paryžiuje jis atidarė savo mados namus. Pirmuosius kvepalus pavadinimu „Calandre” Paco Rabanne sukūrė dar 1969 m. Nepaisant sėkmingos karjeros, 1999/2000 m. aukštosios mados rudens-žiemos kolekcija buvo paskutinė. Ją vainikavo garsių kvepalų „Ultraviolet” pristatymas. 2000 m. Paco Rabanne pranešė, kad visam laikui pasitraukia iš aukštosios mados.

Paco Rabanne Black XS Eau de Toilette

Paco Rabanne sukūrė aromatą Black XS moteriai, kuri verta „Black XS” vyro: savarankiška, nenuspėjama, stebinanti ir švytinti, nepaisanti taisyklių ir laužanti nusistovėjusias taisykles. Mėgstamiausios jos spalvos – juoda ir granato – pabrėžiančios stiprią asmenybę. Ji dievina prabangius limuzinus, o laisvalaikiu važinėja „Harley Davidson”. Black XS kartu moteriškas ir ryžtingas, švelnus ir aistringas aromatas.

Sudedamosios dalys
Rožė, tamarindo žiedai, rausvi pipiro grūdeliai, spanguolės, pačulė, vanilė, juodoji žibuoklė, kakavos žiedai.

Kvapas
Moteriškas ir jausmingas.

Paco Rabanne Pour Elle Eau de Parfum

2003 – aisiais pasirodžiusius Paco Rabanne kvepalus Pour Elle sukūrė parfumeriai Jacques Cavallier ir Olivier Cresp. Pour Elle – tai gėlių kvapas, įkūnijantis ypatingas moters svajones. Ji mėgaujasi humoru ir nebijo nepastovumo, priima naujas idėjas ir mėgsta būti dėmesio centre, ji tiesiog žavi savo ryškiu charakteriu ir protu. Pour Elle aromatas sustiprina jais pasikvėpinusios moters žavesį bei užburia gaiviu ir kartu jausmingu kvapu.

Sudedamosios dalys
Frezijos, pipirai, mandarinai, jazminai, rožės, ambra, vanilė, persikai.

Kvapas
Jausmingas, moteriškas, šiuolaikiškas.

Views All Time
Views All Time
2151
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!