Ne vienas savo kailiu patyrė, kaip sudėtinga išsirinkti tinkamus batus. Dažnai tenka apeiti ne vieną parduotuvę ir išsimatuoti dešimtis porų, kol randate tokią, kuri ir kojai tiktų, ir akiai patiktų, ir piniginė prieš naują pirkinį per daug neprotestuotų. Galima lakstyti po miestą, ieškant idealios batų poros, o galima užsukti į „Viva batų“ tinklo parduotuvės. Kodėl? Platus pasirinkimas, jaukios salės, kuriose patogu tiek išsirinkti, tiek matuotis avalynę, paslaugūs pardavėjai, padėsiantys jums susigaudyti pasiūlos gausybėje ir rekomenduosiantys geriausiai tinkančias batų priežiūrai priemones, – ar to dar maža?

„Viva batų“ partneriai – tiek garsios firmos („COXX Borba“ – Portugalija, „Adelchi“, „Effegi“, „Alba Moda“, „Respect“ – Italija, „Fluchos“, „Ana Bonilla“, „Pikolinos“ – Ispanija, „Ara“, „Rieker“ – Vokietija), tiek ir mažiau žinomos, tačiau gaminančios geros kokybės batus. Tarp šių firmų modelių rasite tinkančių ir ilgoms iškyloms pėsčiomis, ir aukštuomenės pobūviams. Daugiausia tai gaminiai iš natūralios odos, taip pat tekstilės. Turbūt niekam nereikia aiškinti, kad būtent natūralios medžiagos geriausiai leidžia kvėpuoti mūsų odai, nesunkiai prisitaiko prie pėdos ypatybių. Jei nutarėte įsigyti madingos avalynės porą, visai neprivalote avėti gražius iš pažiūros, tačiau nepatogius batus, ir kiaurą dieną kamuotis kojų skausmu. „Viva batų“ principas – „Neatsisakyk savo pomėgių“: sveikata, komfortas ir stilius gali būti pukiai suderinti.

Madingų stilių įvairovė leidžia išsirinkti būtent jums tinkantį fasoną, kuris neardys jau susikurto įvaizdžio harmonijos. Populiarūs ne vien batai su pailgintomis nosimis, po truputį grįžtama prie septintojo dešimtmečio elegancijos: subtilių, ramių formų. Epochos, stiliai skolinasi vieni iš kitų detales, – taip gimsta tendencijos, kuriose šviežumas, originalumas dera su švelnia nostalgija. Pavyzdžiui, madinga yra klasikinio fasono avalynė, papuošta sportinio stiliaus ornamentika. Šį sezoną batai apskritai gausiai puošiami: tos pačios ar skirtingos odos juostelėmis, strazais, kutais, metalinėmis detalėmis, dekoratyviomis siūlėmis, netgi odos nėriniais ar karoliukais, nepamiršti ir žaismingi etniniai motyvai.

Nereikia manyti, kad visas „Viva Batų“ asortimentas skirtas vien moterims. Vyrai ir vaikai šio tinklo parduotuvėse taip pat ras modelius tiek kasdienai, tiek išeigai. Tai nėra batai „vienam kartui“, – kai intensyviau pavaikščiojus, rytojaus dieną prisiekiama daugiau niekada neprisiliesti prie šių kankinimo įnagių… Batai ne tik dailiai atrodo, bet yra praktiški bei patvarūs (žr. nuotraukas). Žinoma, kad avalynė tarnautų ilgai, reikia tinkamai ja rūpintis. „Viva Batai“ pardavėjai mielai papasakos, kaip reikia prižiūrėti batus. Visas tam skirtas priemones („Salamander“, „Kiwi“) galima įsigyti čia pat, vietoje.

Dar vienas malonus dalykas: Jei „Viva Batuose“ jūs perkate daugiau kaip už 200 Lt, jums suteikiama nuolaidų kortelė, taigi, tampate nuolatiniu, ir, kas svarbiausia, laukiamu klientu. Su kortele galite apsipirkti visose „Viva Batų“ parduotuvėse, jos galiojimo laikas – metai. Su kiekvienu pirkiniu nuolaidos didėja nuo dviejų iki penkiolikos procentų. Pasiekę šią ribą, gaunate plastikinę kortelę, kuri galioja neribotą laiką.

Vilniuje veikia trys „Viva Batai“ parduotuvės: Vilniaus g. 14, Viršuliškių g. 40 („Madoje“) bei Verkių g. 29, 15 korpusas. Nuo lapkričio 15 d. duris atveria dar viena parduotuvė, įsikūrusi atnaujintoje „Universalinėje parduotuvėje“.

Pavadinimas: Viva batai
Adresas: Verkių g. 29; Vilniaus g. 14; Viršuliškių g. 40
Tel.: 273 70 35; 261 79 49; 241 37 63

Views All Time
Views All Time
9519
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!