Prisipažįstu, neiškenčiau. Iš pradžių nemačiau jokios prasmės veltis į kokias nors diskusijas šituo klausimu, juk čia taip viskas aišku. Pasirodo, ne. Net labai skaitomi LT blogai leidžia sau reikšti no-pride stiliaus idėjas, didžiuliuose forumuose visi pritaria, kad reikia gegužės 25 dieną atvykti į Vilnių ir sumušti tuos vaivorykščių vėliavnešius. Kas darosi “geriausio” LT žinių portalo komentarų skiltyse turbūt nė neverta sakyti. Na, nebent šitas:

„Lietuvos žmonės, prisiimkim atsakomybę už savo žemę! Solidarizuokimės su lenkais, latviais, italais, prancūzais ir kitais šeimos gynėjais! Kaip ir 1991-ųjų sausio 13-ąją suremkim pečius šįkart ne prieš tankus, bet prieš sodomijos agresiją. Padėk Lietuvai išsivaduoti iš gėjų diktatūros!“, – kviečia kunigas Edmundas Naujokaitis. Jis teigia dalyvaująs Piliečių sąšaukoje “Už dorą ir tautą”, kuri telkia nepritariančius “Vaivorykštės dienoms”.

Nieko visai.
Dar šitas neblogas:

Piketuotojai, prisistatę piliečių grupe „Už dorą ir tautą“ atstovais, penktadienį susirinko prie Švedijos ambasados Vilniuje pareikšti pasipiktinimo ambasadorės viešai pareikšta moraline parama vietos gėjams.

Ir pabaigai šiaip geras faktas:

Apklausos rodo, kad net 47 proc. gyventojų mano, jog homoseksualizmas yra liga ir ją būtina gydyti, 51 proc. nerinktų kandidato į Seimą ar savivaldybę, jei jis atvirai pripažintų savo homoseksualumą.

O dabar apie viską nuo pradžių.

Lietuvių požiūris į homoseksualus

Pirma, jie organizuoja paradus, kuriuose žygiuoja centrinėmis gatvėmis nuogi, jei du gėjai išeina į miestą, tai juos būtinai kas nors arba pamato ant suoliuko besimylinčius, arba už kampo besilaižančius. Antra, jie bando visus užverbuoti tapti gėjais, jie reikalauja leidimo tuoktis, įsivaikinti (vaikus aišku atimtų iš normalių žmonių). Ir šiaip, jie išgamos, nenormalūs, debilai ir dar kas tik nori.

Tiesa, paskaičius no-pride ar dar vieną tokio tipo puslapį, atrodo, kad nifiga: visi yra tik prieš tai, kad gėjų kultūra yra propaguojama. Šiaip, jie kaip ir netrukdo, kol tiesiog gyvena, vaikšto į klubus ir panašiai. Ant šito kabliuko turbūt pakibo ir Karolis ir dalis kitų. Bet tai pažiūrėkit, kas ateis į tokius susirinkimus: 18-20 metų vidurkis, ir visiška neapykanta gėjams, kaip ir neapykanta šiaip visokiems kitokiems. Nesibaigs smurtu? Labai abejoju. Kitaip ir troleibusai būtų Kaune išvažiavę. Pagaliau, seniai pasaulyje yra nuomonė, kad homoseksualumas – ne liga, o pusė LT gyventojų dar vis akmens amžiui. Įdomu, kiek iš jų vis dar tiki, kad žydai sukėlė marus ar pasaulinius karus? O dar prisideda kunigai, kurių pašaukimas – ugdyti dorą ir santarvingą visuomenę, o jie tai, kaip matom, labai aktyviai daro. Ypač vienija ją. Prieš velnią nebent. Neesmė, kad tas velnias bent 1 iš 20. Ir jis nieko blogo nedaro. Žodžiu, tamsuma. O apie gėjus dauguma matė tik naujienas apie paradus, kur bala žino, kas vyksta, nors nemažai sako: “jo, pažįstu gėjų, nieko žmogus”. Ir visi bijo, kad jie uzurpuos visuomenę.

O ką tuo metu daro visi gėjų aktyvistai?

O jie nė velnio nesigaudo situacijoje. Jie veikia tokiais pačiais metodais, kaip JAV. Ten, kur visi jau gerbia gėjus, ten kur tik kartas nuo karto išlenda koks diskriminacinis aktas, ten, kur žmonių teisės yra taip gerbiamos, kad nusivažiuojama iki didelių nesąmonių. Manau, tie patys paradai, ar plakatai su “Child, become a gay” ir yra nesąmonės. Bet juk ten vaikus į mikrobangines deda. Ir šiaip, savų problemų turi. O LT yra ne taip. LT žmonės dar nesupranta, kad ne jiems spręsti, ką žmogus turi teisę mylėti, o ką ne. Ir kad čia yra visiška asmeninė laisvė. Tol, kol tai nedaro žalos visuomenei. O žalą galima norint įžiūrėti, kai: a) bandoma kažką patraukti į savo pusę nešvariais metodais b) bandoma diskriminuoti heterosexualius c) bandoma reikalauti, ko nepriklauso – pvz., manau, kad vedybų nelabai galima, nes visgi tai daugiau mažiau Bažnyčios sugalvotas vienetas, ir kol ji prieš, tol nieko nebus. Tai vat visi tie “gėjų vedliai” į tai ir turėtų taikyti. Kaip priversti žmogų suprasti, kas jo ir kas ne jo valioj spręsti? Kaip įtikinti, kad tai ne liga? Kaip paaiškinti, kad gėjus niekam nieko blogo nedaro, jis tik pasirenka savo gyvenimą. Kaip ir asketas, kaip ir musulmonas, kaip dar kas tik nori. Ir dažnai jis rečiau pažeidžia kitų teises nei kokie religiniai fanatikai. O dabar jie bando priversti žmogų, įsitikinusį, kad gėjai – maras, sėdėti troleibuse, kuriame teigiama visiškai priešingai. Norėtųsi jam? Tikrai ne. Priemonės ne tos. Arba mąstymas ne tas. Gal ten irgi sėdi žmonės, kurie nori padaryti homoseksualizmą viršesniu už hetero? Tada čia niekada nieko nebus. Geriau jau jie tenorėtų išmokyti visuomenę.

Conclusions

Lietuviai yra visiškai nepasiruošę susitaikyti su mintimi, kad gėjus/lesbietė yra žmogus. Iškrypėlis ir taškas. O tuo tarpu kita pusė daro prielaidą, kad to nebereikia įrodyti, ir kad dabar jau reikia įrodinėti tokius slidžius dalykus, kaip mokytojai/policininkai/kariai/santuokos ir etc. Ir dar priedo slepiasi, viešumoje šiaip nesirodo, turi savo keistus puslapius, kur skelbia visai visuoenės negerbiančius straipsnius ir nerodo jokio noro keistis. Ką mes iš to turim? Dar didesnę nesantaiką visuomenėje, ir žingsnius atgal kokiais 50 metų. Išmokyti reiktų iš viso gerbti vieni kitus. Tada ir mokyklose smurto sumažėtų, ir korupcijos, ir tada būtų galima šnekėti apie tokius dalykus. O dabar – viltis durnių motina. O kai dar ir kita pusė to nesupranta, ar nenori suprasti – pravalas. Turim tik dar vieną legalų šansą pasidubasinti gatvėse.

Views All Time
Views All Time
890
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!