Žiūriu, kažkaip paskutiniu laiku visiems ypatingai svarbiu įvykiu tapo “vaivorykštės dienos”, ir ta proga tautinis marazmas ir hatespeak išvešėjo iki maksimumo.
štai keletas:

 • šiaip vilniaus miesto pozicija gan keista:

  Liberaldemokrato mero Juozo Imbraso vadovaujamai Vilniaus savivaldybei neapsisprendžiant dėl leidimo, jo partijos prezidiumas penktadienį paskelbė nutarimą, rekomenduojantį partiečiams sostinės taryboje bei savivaldybės valdymo institucijoms nepritarti leidimui organizuoti renginius, „sukeliančius nevienareikšmį visuomenės vertinimą bei nesantaiką tarp įvairius įsitikinimus turinčių vilniečių“..
   

 • dar nepakartojamas video: prasuki iki beveik pačios pabaigos, susirandi p. svarinsko kalbą, loopini ir juokiesi be galo.
   
 • doros tautos blogas: topinis marazmas. “Juk gėjai ir lesbietės negali turėti SAVO vaikų – jie tesiekia įvilioti, įvaikinti ir galiausiai ištvirkinti MŪSŲ vaikus. Gėjų grupės plečiasi tik verbavimo ir tvirkinimo keliu!”

  “Todėl jau šiandien drąsiai pasakyk: šeimą sudaro vienas vyras, viena moteris – žmona ir jų santuokos pagrindinis tikslas: vaikai.”

  marry and reproduce, oh yeah.

šitoje vietoje prisimenu puikią e. badinter knygą “xy – apie vyriškąją tapatybę”, kur ji teigė, kad vyras bręsdamas turi sau ir kitiems įrodyti tris dalykus: jog nėra mažas ir silpnas kūdikis, nėra moteris (neverkti kaip mergaitė, etc) ir kad nėra homoseksualus. ir linkstu tikėti, kad visa šita paniška homoseksualizmo baimė yra pasąmoningas noras sau įrodyti, kad šnekantysis yra tikrai tikrai tikras vyras (nepastebėjau taip kategoriškai nusiteikusių moterų). galbūt tai paaiškintų ir tai, kad visiems kliūna gėjai, o lesbietės – ne, priešingai, netgi heteroseksualūs vyrai mielai žiūri lesbietišką pornografiją.

o apie sveikos šeimos gynimą galiu pasakyt, kad kol kas lietuvoje šeimos skatinimo politika apsiribojo skyrybų procedūros komplikavimu.

galų gale, malonu, kad yra galvojančių kitaip.
ir nemaloniai nustebinusių.

Views All Time
Views All Time
936
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!