Už koncentracijos, apie kurią buvo privaloma pranešti, vykdymą be Konkurencijos tarybos leidimo pastatų valdymu ir šilumos ūkio renovacija užsiimančiai bendrovei “Rubikon apskaitos sistemos” skirta 3 tūkst. litų bauda.

Konkurencijos taryba pranešė, jog tyrimo metu nustatyta, kad “Rubikon apskaitos sistemos” nuo 2003 metų gegužės mėnesio iš atskirų fizinių ir juridinių asmenų pirkdavo UAB “Katra” akcijas, o 2003 m. lapkritį pasirašė sutartį su bendrove “Arkoveta” dėl dalies “Katros” akcijų įsigijimo.

Įsigijus šias akcijas kartu su anksčiau turėtomis akcijomis “Rubikon apskaitos sistemos” turimų akcijų paketas sudarė 29,3 proc. “Katros” įstatinio kapitalo.

“Apie vykdomą koncentraciją, kaip reikalauja Konkurencijos įstatymas, Konkurencijos tarybai nebuvo pranešta, o “Katra” akcijos buvo perkamos toliau. “Rubikon apskaitos sistemos” į Konkurencijos tarybą dėl leidimo vykdyti minimą koncentraciją kreipėsi tik šių metų vasario mėnesį, kai vykdomos koncentracijos aplinkybėmis susidomėjo Konkurencijos taryba”, – teigiama Konkurencijos tarybos pranešime.

“Katra” yra žinoma kaip šilumos ir vandens apskaitos bei taupymo priemonių projektuotoja, gamintoja ir diegėja. Joje dirba daugiau kaip 400 darbuotojų.

“Rubikon apskaitos sistemas” valdo privatūs asmenys, tarp kurių yra “Rubicon group” vadovai Andrius Janukonis ir Darius Leščinskas.

Views All Time
Views All Time
1983
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!