Įmonių grupė “Rubicon group” trečiadienį išplatintame pranešime kategoriškai paneigė teisėsaugos institucijų vadovų Seime paskelbtą informaciją, kad įmonės atstovams yra pareikšti kokie nors su korupcija susiję įtarimai, ir pasipiktino teisėsaugos institucijų savivale, pranešė Elta.

“Viena didžiausių įmonių grupių šalyje “Rubicon group” pareiškia, kad priešinsis bandymams įtraukti ją į nešvarius politinius žaidimus”, – sakoma pareiškime.

“Bandymus tokiu būdu įtraukti mūsų grupę į nešvarius politinius žaidimus vertiname kaip pastangas pateisinti vakar (antradienį) atliktas visuomenę sukrėtusias kratas partijų būstinėse”, – teigė A. Janukonis.

Pareiškime pabrėžiama, jog šiuo metu grupės atstovai tariasi su teisininkais dėl galimybės kreiptis į teismą dėl šmeižto.

“Prieš pusmetį skambiai pradėtas puolimas prieš mūsų grupę netrukus supliuško, tačiau dabar vėl matome bandymus įtraukti mus į neaiškias, mums svetimas politines kovas, kuriose mes nesame nei kariai, nei nariai”, – sakė A. Janukonis.

“Rubicon group” priklauso daugiau kaip 20 įmonių, dirbančių komunalinių paslaugų, nekilnojamojo turto ir pramogų verslo srityse. Grupės įmonės dirba devyniuose šalies miestuose, jose dirba daugiau kaip 1200 žmonių. 2003 metais bendri grupei priklausančių įmonių pardavimai buvo 205 mln. litų, arba 122 proc. didesni negu 2002 metais, grynasis pelnas – 18 mln. litų, arba daugiau kaip du kartus didesnis nei 2002 metais, kai buvo uždirbti 7 mln. litų.

Views All Time
Views All Time
2030
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!