„Rubicon group“ banditai – jėga

Visos penkerios Vilniaus miestą valdančios politinės partijos – Tėvynės sąjunga, „zuokininkai” liberalcentristai, Liberalų sąjūdis, socialdemokratai ir Nepriklausoma frakcija kartu su koalicijos sutartimi pasirašė ir sutarties priedą, kuriuo įsipareigojo realizuoti „Rubicon group” vykdomus penkis svarbiausius projektus Vilniaus mieste. Tai yra naujoji Vilniaus valdžia įsipareigojo nedelsiant spręsti šiukšlių deginimo gamyklos, nenutraukti „Vilniaus šilumos tinklų” nuomos sutarties, pakelti šiukšlių išvežimo tarifą, privatizuoti administruojančias įmones, savivaldybės lėšomis išvysti visą „Rubicon group” valdom pramogų parko infrastruktūrą.

„Tai yra koalicijos sutarties priedas, kurio niekas iš jūsų nėra matęs, man tik pavyko pamatyti sutarties priedą iš vienos iš šalių, – teigia buvusio Vilniaus mero Juozo Imbraso patarėjas Remigijus Žemaitaitis, – todėl sakau – stebėkite naujojo mero ir administracijos vadovo veiksmus, nes ateinantys metai bus labai linksmi. Todėl kai bus surinkta visa medžiaga, kiek „Rubicon group” kainavo naujo mero postas, ji ir bus pateikta. Aš buvau Viešųjų pirkimų komisijos pirmininkas, ir dar pirmadienį man buvo brukamas klausimas, kad Vilniaus savivaldybė pratęstų švietimo įstaigų priežiūros sutartį su „Rubicon group”. Aš pasakiau: „Ačiū vyrai, šito dalyko nebus, pagal Viešųjų pirkimų įstatymą ir pagal prieš septynis metus pasirašytą sutartį privaloma skelbti konkursą. Kai atsisakiau, buvo sudaryta komisija, kad mane išeliminuoti”.

Kitaip tariant, pagal slepiamą koalicijos sutarties priedą naujoji miesto valdžia įsipareigojo „Rubicon group” vadovams, kurie yra nuteisti kriminaliniai nusikaltėliai, atlikti tam tikrus neteisėtus darbus. Plačiau apie tai skaitykite „Laisvame laikraštyje”.

Straipsniai 1 reklama

Pridėti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

[ca-sidebar id="24091"]