Sekmadienio pavakarę Prezidentas Rolandas Paksas ir jo patarėjai susirinko liberaldemokrato Rolando Pavilionio namuose, – praneša LTV naujienų laida “Panorama”. Prezidentas R. Paksas žada pirmadienį vykti į savo apkaltą Seime, kur pasibaigus ginčams galės tarti baigiamąjį žodį.
Nei pats R. Paksas, nei jo patarėjai, neatskelidė, ar R. Pavilionio namuose svarstė kaip Prezidentui elgtis pirmadienį.

Šiandien prezidentas Rolandas Paksas per Seimo posėdį teiks paaiškinimus dėl savo veiksmų, kuriuos Konstitucinis Teismas įvardijo kaip šiurkščius Konstitucijos pažeidimus. Pasak “Lietuvos žinių” šaltinių Prezidentūroje, nuo praėjusio ketvirtadienio Pakso komanda rengė prezidento kalbą Seime.

Teigiama, kad joje bus apžvelgta skandalo eiga, priežastys ir su tuo susijusios politikų kalbos bei žiniasklaidos pranešimai. Vienas teksto rengėjų – prezidento patarėjas Alvydas Medalinskas tvirtino, kad jog R.Pakso kalbos metmenys parengti iš anksto.

Iki balsavimo Seime pradžios prezidentas dar turi teisę atsistatydinti, tačiau vakar tokią galimybę atmetė visi “Lietuvos žinių” kalbinti R.Pakso aplinkos žmonės.

Kaip vakar “Respublikai” sakė šalies vadovo patarėjas Gintaras Šurkus, 15-20 minučių truksiančioje kalboje prezidentas pateiks savo nuomonę apie susidariusią padėtį ir pasiteisinimus dėl kaltinimų.

Penktadienį besibaigiant darbo dienai Prezidentūra kreipėsi į Lietuvos radiją ir televiziją, prašydama pirmadienį, prieš, arba “Panoramos” metu rasti galimybę transliuoti Prezidento kalbą.

Prezidentas R. Paksas, sekmadienį Panoramos žurnalistų paklaustas, ar kalba parengta ir ar yra du jos variantai (vienas iš jų – apie atsistatydinimą – red.), atsakė “rašąs tiek kalbų, kiek reikia”.

Dienraštis “Lietuvos rytas” rašo, kad prieš Lietuvos televizijos laidą “Panorama” Rolandas Paksas ketina pasakyti 7 minučių kalbą. Jis iš anksto reikalavo, kad kalba nebūtų trumpinama ir karpoma.

Lietuvos televizijos Naujienų tarnyba

Views All Time
Views All Time
1902
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!