Prezidentūros apsaugą trečiadienį sudomino netoliese paliktas nedidelis lengvasis automobilis, kurio salone matėsi dvi didelės benzino talpos. Baltos spalvos automobilis sostinės Liejyklos gatvėje palei Prezidentūros teritoriją juosiančią tvorą buvo pastatytas trečiadienį apie 9 val. ryto.
Prezidentūros rūmų apsaugos pareigūnai sakė, kad automobilis pastebėtas apžiūrint teritoriją. Pasidomėjus nustatyta, kad jo nėra ieškomų automobilių duomenų bazėje.

Apsaugos pareigūnų dėmesį automobilis patraukė tuo, kad jo salone buvo viena 20 litrų, kita – apie 50 litrų talpos tara benzinui laikyti. Vėliau nustatyta, kad talpos buvo pripildytos dyzelino.

Eismo priežiūros tarnyba nubaudė automobilio savininką už ne vietoje paliktą automobilį – jis buvo pastatytas po draudžiamu sustoti kelio ženklu. Iš Liejyklos gatvės jis išvažiavo pavakarę.

Automobilis buvo be skiriamųjų ženklų ir apsauga negalėjo iškart nustatyti jo modelio. Prisistačius savininkui paaiškėjo, kad automobilis yra japoniškas, “Daihatsu Sharada” markės.

Automobilio vienas priekinis žibintas išdaužtas, išlaužtos radiatoriaus grotelės, salone mėtėsi tuščias alaus butelis.

Views All Time
Views All Time
252
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!