Advokatas Gediminas Baublys patvirtino, kad derina sutartį su Rolando Pakso Prezidentūra dėl ją krečiančio skandalo teisinio įvertinimo. Advokatų kontoros “Baublys ir partneriai” vadovas G.Baublys antradienį BNS teigė, kad sutarties su Prezidentūra kol kas neturi, bet jos detalės yra derinamos ir savaitės pabaigoje paaiškės, ar sutartis bus pasirašyta.

“Nėra sutarties, nėra darbų”, – sakė G.Baublys.

Seimo narys liberalcentristas Eligijus Masiulis, antradienį Seime svarstant parlamentinės komisijos dėl galimų grėsmių nacionaliniam saugumui išvadas, užsiminė, kad iš valstybės lėšų žinomai advokatų kontorai “Baublys ir partneriai” gali būti sumokėta 70 tūkst. litų už R.Pakso ir jo rėmėjų teisines konsultacijas.

G.Baublys BNS sakė, kad praėjusią savaitę jis buvo susitikęs su aukštais Prezidentūros pareigūnais ir kalbėjosi apie “teisinės aplinkos įvertinimą”.

Kontoros “Baublys ir partneriai” atstovus R.Paksas priėmė Prezidentūroje praėjusį ketvirtadienį. Tuomet G.Baublys BNS teigė, kad prezidentas pageidavo turėti “susidariusios situacijos” nepriklausomų ekspertų įvertinimą.

Views All Time
Views All Time
198
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!