Šalies prezidentas, susitikęs su žinybų jau patikrintu vidaus reikalų ministru Gintaru Furmanavičiumi, būsimo ministro dar kartą perklausė, koks buvo jo vaidmuo EBSW koncernui priimant sprendimus. Prezidentas Valdas Adamkus pareiškė, kad paaiškėjus būsimą vidaus reikalų ministrą diskredituojančių faktų, jis reikalausiąs iš jo atsakomybės.

Prezidento atstovė spaudai Rita Grumadaitė žurnalistams priminė teisėsaugos institucijų Prezidentūrai pateiktas išvadas, kuriose nebuvo patvirtina jokių būsimą ministrą diskredituojančių faktų. Tačiau R.Grumadaitė perspėjo, kad šalies vadovas ir ateityje seks į viešumą iškilsiančią informaciją.

„Prezidentas laikosi nuomonės, kad jeigu ateityje paaiškėtų aplinkybių ar naujų duomenų, kurie keltų abejonių dėl Furmanavičiaus tinkamumo būti ministru, prezidentas pareikalaus jo atsakomybės“, – po G.Furmanavičiaus susitikimo su prezidentu sakė R.Grumadaitė.

Pats G.Furmanavičius teigia neišgirdęs iš prezidento kokių nors abejonių dėl jo tinkamumo į ministro postą, o apie EBSW veiklą, pasak jo, susitikimo metu nebuvo kalbėta.

Views All Time
Views All Time
1300
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!