Ieškodami atsakymų į sunkėjančio gyvenimo problemas žmonės dažnai patenka į įvairių konspiracijos (pasaulinio sąmokslo) teorijų pinkles.

Niekas nepaneigs, kad gyvename neregėtos techninės pažangos laikais. Deja, nepaisant jos, akivaizdu, kad ne tik didėja praraja tarp turtingųjų ir neturtingųjų, bet svarbiausia – kad tuo pačiu nyksta vidurinioji klasė. Susidaro naujos visuomenės modelis: nepasiekiami oligarchai, jiems tarnaujantys milijonieriai menedžeriai (įskaitant formalius „premjerus” ir „prezidentus”) ir „visi kiti”, t.y. buvusi vidurinioji klasė (smulkūs verslininkai ir gamintojai, mokslo ir meno darbuotojai, inžinieriai, mokytojai, gydytojai, kvalifikuoti darbininkai, kt.) bei žemesnioji klasė (nekvalifikuota darbo jėga, bedarbiai, asocialiniai elementai, kt.). Kitaip tariant artėjame prie Platono „idealiosios visuomenės” modelio: aristokratai-tarnai-vergai.

Panaršykite internetą ir sužinosite apie pasaulio galiūnų teorijas, kad žmoniją reikia gelbėti nuo nereikalingo pertekliaus. Beje, žmonijos skaičius tikrai pasiekia ribas, kada reikia arba racionalizuoti ir humaniškai mažinti vartojimą, arba mažinti žmonių skaičių planetoje (čia tinka badas, karai, „reguliuojamieji konfliktai”, „terorizmas”). Suprantama, kad oligarchai pasirenka antrąjį variantą.

Klausimas: ar tas akivaizdus milijonų žmonių stūmimas iki egzistencinės ribos nėra sąmoningas? Mums sako, kad vyksta pasaulinė krizė – kodėl? Rusija uzurpavo naftos ir dujų gavybą? Pirmiausia dar neuzurpavo. Antra – o kas palaikė tą Rusiją ir pataikauja jai iki pat šiandien? Pažiūrėkime, kaip Lietuvoje kas savaitę vyksta fejerverkai. Paleidžiama tūkstančiai raketų. Sakote krizė, bus socialinis sprogimas dėl kainų už apšildymą pakėlimo? O pinigais švaistomasi kas savaitę. Tie fejerverkai galbūt nelygu kainų pakėlimui, bet jei taip švaistomasi tik šiuo atveju, argi nesišvaistoma šimtais kitų?

Kita vertus, kodėl iš viso turi kilti kainos už apšildymą, kai tarptautinėje rinkoje naftos kainos smarkiai krito ir tebekrinta?

Globalizuotame pasaulyje (arba bent jau globalizuotoje jo dalyje) tikrai galima išvengti skaudžių ekonominių krizių. Jei tik vienas G. Soros’as sugebėjo sukelti krizę visame Tolimųjų Rytų regione (http://en.wikipedia.org/wiki/Asian_financial_crisis), nejaugi susivieniję keli tokie sorosai nesugebėtų ir įveikti ekonominės krizės? O gal jie nesuinteresuoti? Sočiųjų skaičius turi mažėti išmirštančiųjų sąskaita? Klausimas: ar tos krizės nekuriamos dirbtinai?

Pasauliniai oligarchai žinomi, gali būti įvardyti pavardėmis. Kokia tad čia konspiracija? „Bilderbergerių” veikla nėra konspiracija. Pasaulio bankas, Tarptautinis valiutos fondas veikia atvirai ir legaliai. O „teorijos” globalistams tik naudingos, nes nukreipia dėmesį nuo realybės į neapykantą kurstančias fantazijas („Siono protokolai”, sukeliantys juoka profesionaliam politologui ar ekonomistui, nemirtingas žydų sąmokslas tt.).

Gudriai pridengiant tikrąjį pasaulio užgrobimą, žmonės stumiami į beprasmes konfrontacijas ir diskusijas. Populiariausias tebėra „žydų sąmokslas”. Čia didžiulė erdvė „diskusijoms” nuo garsiausių pasaulio oligarchų kilmės iki antisemitizmo. Deja, pamirštama, kad būtent žydai tapo pirmosiomis aukomis tarptautiniu mastu įgyvendinant „nereikalingų” visuomenės sluoksnių naikinimo eksperimentą. Žydų naikinimas paskutiniosiomis nacių Reicho gyvavimo dienomis (beje, vykdytas net ir „išvaduotojų” – http://compunews.com/gus/dentist.htm) rodo, kad Holokaustas ir buvo tikras II Pasaulinio karo tikslas. Tamsi XX a. istorija toli gražu dar neatskleista.

Views All Time
Views All Time
1641
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!