Tarptautinė visuomeninė organizacija World Naked Bike Ride, propaguojanti sveiką gyvenimo būdą ir kviečianti atsisakyti automobilių, visame pasaulyje surengė protesto akcijas.

Šiais metais organizacijos atstovai nusprendė paįvairinti „pavasarinį meniu” ir neapsiriboti tik vieno savaitgalio renginiu, – praneša portalas worldnakedbikeride.org.

Vyrai sutiko prisidengti

Kovo mėnesio nuogų dviratininkų maratonas vyko iki 21 dienos. Pirmiausiai – įvairiuose Australijos miestuose, o paskui Brazilijoje, San – Paule bei kai kuriuose Lotynų Amerikos miestuose.

Praėjusį sekmadienį apie 50 nuogų dviratininkų išvažiavo į Melburno gatves. Šio maršo organizatorė Hadey Hill papasakojo, kad dviratininkų būrį, nuo Ficrojaus iki parlamento pastato ir atvirkščiai, lydėjo policininkai. Suprantama, jie buvo uniformuoti. Šis maršrutas tęsėsi maždaug apie valandą laiko. Nepaisant to, kad „nuogas maršas” vyko visai arti rūmų, kur dirba šalies įstatymų leidėjai, nebuvo jokių nesusipratimų ar trukdymų. Valdžia ir renginio organizatoriai sutarė, kad dviratininkams bus leista pravažiuoti per miestą, o maršo dalyviai vyrai sutiko pridengti genitalijas.

Jaunavedžiai nusifotografavo su nuogais dviratininkais

Hadey papasakojo, kad keli parado dalyviai nukrito nuo dviračių, kai mėgino pervažiuoti per šlapius tramvajų bėgius, tačiau jiems neprireikė medikų pagalbos. Ji taip pat pabrėžė policininkų korektiškumą ir „kuklumą”.

Views All Time
Views All Time
518
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!