Vakar balsuojant dėl apkaltos Rolandui Paksui buvo sugadinta 12 biuletenių. Pastebėta, kad jie buvo užbraukti naudojant skirtingus simbolius. Šis faktas sukėlė įtarimų, kad tai galbūt buvo daroma specialiai, siekiant atpažinti biuletenius sugadinusius parlamentarus. Tokiu atveju tai rodytų, kad šie Seimo nariai balsavo vykdydami įsipareigojimus.

Kaip “Omni laikui” teigė balsų skaičiavimo komisijos narys Artūras Vazbys, “į akis krito tai, kad balsavimo biuletenių sugadinimo formos skyrėsi”.

“Už” ir “prieš” buvo užbraukiami skirtingai – punktyrais, bangelėmis, kryžiukais ir pan.

Anot A. Vazbio, “kyla minčių, kad tai galbūt būdas atpažinti Seimo narius, kurie sugadino biuletenius”. Jei taip būtų, tai, anot A. Vazbio, rodytų, kad kai kurie Seimo nariai balsavo ne savo laisva valia, bet vykdydami kažkokius įsipareigojimus.

A. Vazbys teigė, kad jis tikisi, jog šis klausimas bus nagrinėjamas Seime ir bus bandoma išsiaiškinti tiesą.

Kitas balsų skaičiavimo komisijos narys Stanislovas Buškevičius “Omni laikui” teigė, kad neatkreipęs dėmesio į tai, kad biuleteniai buvo sugadinti naudojant skirtingus simbolius.

Balsus skaičiavo Seimo sudaryta komisija, į kurią įėjo Justinas Karosas, Gintautas Šivickas, Artūras Vazbys, Vladas Žalnerauskas, Klemensas Rimšelis, Viktoras Rinkevičius ir Stanislovas Buškevičius.

Views All Time
Views All Time
2435
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!