JAV karys nušovė kitą kariškį sužeidusį bengališką tigrą

JAV karys Bagdado zoologijos sode nušovė retą bengališką tigrą, kai jis sužeidė kitą kariškį, pro narvo grotas bandžiusį gyvūną pamaitinti, pareiškė zoologijos sodo direktorius.

Adilas Salmanas Mousas (Adil Salman Mousa) agentūrai Reuters teigė, kad ketvirtadienio vakarą, užsidarius zoologijos sodui, jo patalpose grupė JAV karių surengė vakarėlį. „Kažkas bandė pamaitinti tigrus, – sakė jis. – Tigras nukando jo pirštą ir apkandžiojo ranką. Tad jo kolega paėmė ginklą ir nušovė tigrą”.

Naktinis sargas teigė, kad kariškiai į zoologijos sodą atvyko su kariniais automobiliais, tačiau vilkėjo civilius drabužius ir gėrė alų.

Straipsniai 1 reklama

JAV karinių pajėgų atstovas patvirtino, kad vienas karys nušovė tigrą, tačiau daugiau informacijos nesuteikė.

Nužudytasis bengališkas tigras buvo vienas iš dviejų laikomų zoologijos sode, kuris anksčiau buvo didžiausias Artimuosiuose Rytuose, o dabar tėra purvinų narvų ir liūdnai atrodančių gyvūnų saugykla. Balandžio mėnesį JAV kariai nušovė keturis tigrus, kurie buvo pabėgę iš zoologijos sodo. Į Irako sostinę įžengus amerikiečių karinėms pajėgoms, plėšikautojai šimtus gyvūnų pavogė arba paleido į laisvę.

Pridėti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

[ca-sidebar id="24091"]