Kompanijos “Microsoft” įkūrėjas ir pirmininkas Bilas Geitsas (Bill Gates) dešimtus metus iš eilės yra turtingiausias Amerikos žmogus. Elitinio klubo milijardierių turtas po dvejus metus trukusio nuosmukio vėl išaugo, praneša dpa-ELTA.

Pasak žurnalo “Forbes”, bendras 400 turtingiausių amerikiečių turtas šiuo metu viršija 955 mlrd. JAV dolerių ir yra 10 proc. didesnis nei praėjusiais metais, kai jų turtas dėl nusilpusios ekonomikos nusmuko 80 mlrd. JAV dolerių, palyginti su 2001-aisiais.

B. Geitso (Bill Gates) turtas išaugo 3 mlrd. JAV dolerių – iki 46 mlrd. dolerių. Tuo tarpu jo geras draugas Vorenas Bafetas (Warren Buffet) liko antroje vietoje. Jo turtas, kaip ir anksčiau, sudarė 36 mlrd. JAV dolerių.

Trečiąją vietą užėmė kitas “Microsoft” įkūrėjas Polas Alenas, kurio bendras turtas išaugo 1 mlrd. JAV dolerių – iki 22 mlrd. dolerių. Penki Voltonų šeimos nariai, mažmenininkės milžinės “Wal-Mart” paveldėtojai, pasidalino ketvirtą ir aštuntą vietas, kiekvienas turėdamas po 20,5 mlrd. JAV dolerių. Kompanijos “Oracle Computer” įkūrėjas Laris Elisonas (Larry Ellison) su 18 mlrd. JAV dolerių buvo devintas, o paskutinę vietą dešimtuke užėmė Maiklas Delas (Michael Dell) iš “Dell Computers”, turėdamas 13 mlrd. JAV dolerių turto.

Views All Time
Views All Time
1874
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!