Švedijos policija, anot vietos žiniasklaidos, paleis į laisvę pagrindinį įtariamąjį dėl užsienio reikalų ministrės Anos Lind (Anna Lindh) nužudymo. Nuo praėjusios savaitės pradžios, kai buvo suimtas 35 metų vyriškis, nerasta naujų įrodymų ir negauta liudytojų parodymų, kurie leistų pratęsti kardomąjį įkalinimą, antradienį informavo Švedijos žiniasklaidos priemonės, remdamosi šaltiniais policijoje, praneša dpa-ELTA.

Atitinkamus įrodymus arba liudytojų parodymus prokuratūros pareigūnai turi pateikti teismui iki šio penktadienio. Pagrindinis įtariamasis buvo suimtas, praėjus beveik savaitei po populiarios ministrės nužudymo vienoje iš Stokholmo parduotuvių. Liudytojai atpažino jį kaip vyrą, kurį netoli nusikaltimo vietos užfiksavo vaizdo stebėjimo kameros.

Policijos atstovai pastarosiomis dienomis nuolatos kartojo, kad tyrimas vyksta keliomis kryptimis: nagrinėjama 35 metų įtariamojo byla ir sekama visai kitais “įdomiais pėdsakais”. Liudytojai iš viso identifikavę penkis vyrus kaip galimus žudikus. Galutinai žudiko tapatybę, pasak specialistų, pavyks nustatyti pagal medžioklinio peilio, kuriuo buvo subadyta A. Lind (Anna Lindh), techninę analizę. Bulvarinis laikraštis “Expressen” rašo, kad britų ekspertai ant jo rado “mažyčių” DNR pėdsakų. Jų tyrimas užtruks kelias savaites, o gal net ir mėnesius.

Pagrindinės Švedijos žiniasklaidos priemonės išsamiai nušvietė visus keliskart teisto įtariamojo, kurį jos vis apibūdindavo kaip “psichopatą”, gyvenimo aspektus, nors paskutiniu metu ėmė vis garsiau abejoti, kad jis yra tikrasis žudikas.

Views All Time
Views All Time
1543
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!