Alytaus pataisos namų pareigūnai pirmadienį aptiko ir paėmė nemažą kiekį narkotinių medžiagų – kaip įtariama, heroino.

Daugiau kaip 40 gramų kvaišalų vienas iš ilgalaikio pasimatymo grįžęs nuteistasis buvo paslėpęs tiesiojoje žarnoje, pranešė Kalėjimų departamentas.

Pataisos namų administracija nuteistajam 56 metų A. L. suteikė ilgalaikį (dviejų parų) pasimatymą su žmona.

Rugsėjo 22 dieną apie 16 valandą po pasimatymo prižiūrėtojai, dalyvaujant įstaigos medikui, atliko nuteistojo A. L. asmens ir jo daiktų apžiūrą. Apžiūros metu rastas prezervatyvas, o jame – nedidelis polietileno paketėlis su baltos spalvos milteliais. Įtariama, jog daugiau kaip 40 gramų svėrę milteliai yra narkotinė medžiaga heroinas. Prezervatyvą su kvaišalais nuteistasis buvo susikišęs į tiesiąją žarną.

Po apklausos A. L. buvo uždarytas į baudos izoliatorių.

Šešis kartus teistas vilnietis A. L. Alytaus pataisos namuose nuo 2000 metų rugpjūčio atlieka bausmę už plėšimą ir sukčiavimą. Už šiuos nusikaltimus Vilniaus apygardos teismas jam skyrė 11 metų laisvės atėmimo bausmę, kuri šiemet, įsigaliojus naujajam Baudžiamajam kodeksui, buvo sumažinta iki septynerių metų. Į laisvę A. L. turėtų išeiti 2007 metų lapkritį.

Milteliai perduoti ekspertams, dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti iškelta baudžiamoji byla. Ikiteisminį tyrimą atlieka Alytaus pataisos namų Vidaus tyrimų tarnyba.

Pasak šios tarnybos pareigūnų, nenustatyta, kad pataisos namuose darbą turėjęs A. L. anksčiau būtų vartojęs narkotikus. Įtariama, kad jis buvo kvaišalų kurjeris arba platintojas.

Alytaus pataisos namuose šiuo metu bausmę už padarytus nusikaltimus atlieka apie 1400 po kelis kartus teistų vyrų.

Views All Time
Views All Time
1901
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!