Sukčiams ir toliau pavyksta rasti patiklių žmonių ir išvilioti iš jų dideles pinigų sumas neva į bėdą patekusiems giminaičiams ar artimiesiems gelbėti. Dažniausiai į įžūlių plėšikų suregztas pinkles patenka pagyvenę žmonės ir vaikai.

Penktadienį tokia sukčių auka tapo 78-erių šiaulietis V.F. Į Šiaulių apskrities VPK kreipęsis V.F. pasakojo, kad apie 14 val. jam į namus, esančius Vytauto gatvėje, telefonu paskambino moteris.

Ji prisistatė kaip anūkė ir paprašė pinigų už padarytą eismo įvykį. Po kiek laiko į V.F. į butą įsileido vyriškį, kuris, prisistatęs policijos pareigūnu, paprašė pinigų.

V.F. norėjo paskambinti anūkei, tačiau tuo metu vyriškis V.F. parvertė ant grindų, iš kišenės ištraukė 4 500 litų ir pabėgo.

Kaune pinigus ir daiktus sukčiai išviliojo iš 10-metės mergaitės.

Į Kauno Žaliakalnio policijos komisariatą penktadienį kreipėsi mergaitės motina. Ji pasakojo, kad į Žemuogių gatvėje esančius namus telefonu buvo paskambinta apie 14 val.

Paskambinęs vyriškis moters dešimtmetei dukrai prisistatė policijos pareigūnu ir pasakė, kad jos tėtis padarė eismo įvykį ir sužalojo žmogų.

Po kiek laiko mergaitė išnešė į lauką ir merginai atidavė įvairius daiktus: nešiojamąjį kompiuterį, fotoaparatą, laikrodį ir juvelyrinius dirbinius.

Materialinis nuostolis – 34 750 litų.

Views All Time
Views All Time
1387
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!