Prezidento Rolando Pakso atsistatydinimas ar atstatydinimas per apkaltą Seime valstybės biudžetui kainuos apie 200 tūkst. litų. Tokia suma preliminariai paskaičiuota Prezidento buhalterijoje išeinančių išmokoms ir kompensacijoms.

Baigusiam prezidentavimą R. Paksui, pagal įstatymą, turėtų būti sumokėtas atlyginimas už išdirbtas darbo dienas ir neišnaudotas atostogas. Išeitinė kompensacija, pagal įstatymą, Prezidentui nepriklauso.

Prezidento buhalterijos vyriausiosios buhalterės Irenos Bigelienės teigimu, jei R. Paksas netektų posto pirmadienį, jam priklausytų 2 tūkst. 761 litas atlyginimo ir 7 tūkst. 589 litai už neišnaudotas atostogas. Tokios sumos yra neišskaičiavus 33 proc. pajamų mokesčio.

Prezidento R. Pakso komandoje dirbo apie 40 asmeninio pasitikėjimo valstybės tarnautojų, patarėjų, referentų, padėjėjų. Jie turėtų pasitraukti iš valstybės tarnybos tą pačią dieną kartu su R. Paksu.

Prezidento komandos nariams, pasak I. Bigelienės, turės būti sumokėta mėnesio atlyginimo dydžio išeitinė kompensacija ir kompensacija už neišnaudotas atostogas.

40-čiai Prezidento asmeninio pasitikėjimo komandos narių, I. Bigelienės skaičiavimu, turėtų būti sumokėta apie 195 tūkst. litų. Po galimo R. Pakso komandos pasitraukimo rūmai S. Daukanto aikštėje visiškai neištuštės. Čia liktų dirbti Prezidento kanceliarijos darbuotojai, aptarnaujantis personalas.

Views All Time
Views All Time
1799
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!