Kauniečio Drąsiaus Kedžio sukurtas tinklapis pedofilai.com jau uždarytas. Šiame tinklapyje D.Kedys publikavo ne tik esą įsivėlusių į pedofilijos skandalą nuotraukas, bet ir vaizdo medžiagą, kurioje D.Kedžio dukrytė pasakoja, kaip ją tvirkino.

Tinklapis buvo uždarytas penktadienį, 9 val. Įtariama, kad tai padaryta Lietuvos prokurorų prašymu. Apie tai paklaustas Generalinis prokuroras Algimantas Valantinas teigė apie tinklapio uždarymą nieko nežinantis. “Kas atidarė, tas ir uždarė. Prokuratūra tinklapių neuždarinėja”, – kalbėjo jis.

Viešą laišką kartu su mažametės mergaitės pasakojimu Drąsius Kedys visai žiniasklaidai, politinėms partijoms, Seimo nariams, teisėtvarkai ir europarlamentarams išsiuntinėjo rugpjūčio viduryje. “Šią medžiagą nusiunčiau ir Naujosios sąjungos pirmininkui Artūrui Paulauskui. Jis yra buvęs generalinis prokuroras, gal padės”, – lankydamasis “Karšto komentaro” redakcijoje sakė Drąsius Kedys. Tačiau nei A.Paulauskas, nei kiti politikai į šį laišką nesureagavo – apie pedofilijos bylą prabilta tik dabar, kai Kaune buvo nušautas laiške minimas teisėjas J.Furmanavičius.

Views All Time
Views All Time
1408
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!