Nauja studija rodo, kad meilės žaidimais dažniausiai mėgaujasi vengrai. Jie seksu užsiima 152 kartus per metus, aplenkdami iki šiol “pasaulio čempionais” laikytus prancūzus (144). Anot “Durex Global Sex Survey 2003”, Rytų Europa, bent jau sekso reikaluose, yra itin aktyvi: bulgarai esą mylisi 151, rusai – 150, o jugoslavai – 147 kartus per metus. Tuo tarpu karštieji italai ir ispanai seksu užsiima rečiau. Mažiausiai – tik 96 kartus – mylisi Singapūro gyventojai.

Anot prezervatyvų gamintojos “Durex”, internetu vykusioje apklausoje dalyvavo 150 tūkst. žmonių iš 34 šalių. Daugiau kaip ketvirtadalis respondentų nurodė esantys nepatenkinti savo seksualiniu gyvenimu. Profesijų skalėje, anot studijos, kūniškosios meilės labiausiai trūksta mokytojams ir policininkams. Favoritais meilės reikaluose laikomi modeliai.

Pasak studijos rezultatų, seksualiai aktyviausi yra 25-34 metų amžiaus moterys ir vyrai. Du trečdaliai apklaustųjų pareiškė pirmą kartą lytinius santykius pradėję dar iki savo 16-ojo gimtadienio.

Respondentai buvo prašomi nurodyti ir erotiškiausias žvaigždes. Jomis tapo futbolininkas Deividas Bekhemas (David Beckham) ir aktorė bei dainininkė Dženifer Lopes (Jennifer Lopez).

Views All Time
Views All Time
1651
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!