Pasiruošusi vestuvėms

wedding 7 Straipsniai.lt

Artėjant vestuvėms patiriame didžiulę įtampą ir begalinį nerimą. Tai neigiamai veikia mūsų organizmą. O juk visi didžiąją dieną norime atrodyti gražūs ir pailsėję. Patirtas stresas tikrai nepuošia, o visa tai atsispindi nuotraukose. Mažiausia ką galite padaryti – leiskite sau atsipalaiduoti. Garinė pirtis ar masažas vestuvių išvakarėse padės nusiraminti ir atgauti jėgas.

Oda

Jei norite, jog jūsų oda būtų nepriekaištinga, patartina, ypač vasarą, epiliaciją atlikti keletą dienų prieš vestuves. Tai padarę galėsite džiaugtis gražiomis nuotraukomis, kuriose nebus matyti jokių epiliacijos žymių. Norėdamos aukso spalvos odos, ypač vasarą, esame gundomos saulės spindulių ir bėgame degintis į pliažus. Be abejo, įdegusi oda – gražu. Jei esate nealergiškos saulės spinduliams, o po deginimosi oda nesilupa – pirmyn, mėgaukitės saulės spinduliais. Tik nepamirškite – po deginimosi likusios maudymosi kostiumėlio žymės suknelės dekoltė filmuotoje medžiagoje ar nuotraukose tikrai neatrodys patraukliai. Taigi raskite laiko pasirūpinti savo oda, kad būtumėte gražios ir žavios savųjų vestuvių dieną.

Straipsniai 1 reklama

Makiažas

Moterys visada nori atrodyti puikiai. Makiažas joms – vienas iš didžiausių išradimų žemėje, kuris puikiai paslepia nepageidaujamus veido trūkumus. Nuotraukose norite atrodyti tarsi ką nužengusi iš žurnalo viršelio? Nepalikite makiažo stiliaus apmąstymų paskutinei dienai. Prieš nutardama koks bus jūsų makiažo stilius, išbandykite įvairius jo variantus. Skirkite tam laiko (bent mėnesį iki vestuvių datos). Grimuotojas turėtų žinoti, kaip atrodys jūsų suknelė. Būtinai parodykite jam jos kokybišką nuotrauką, kurioje ryškiai matyti drabužio spalva. Jis jums padės suderinti makiažo ir audinio spalvas. Norite nepriekaištingo makiažo? Leiskite juo pasirūpinti makiažo specialistams, nes tik jie išmano savo darbo vingrybes. Jie jums gali pasiūlyti išbandyti tokias spalvas, apie kurias jūs net nebūtumėte pagalvojusi. Nebijokite jam išsakyti savo įspūdžius ir nuomonę, nes tik bendru sutarimu pasieksite geriausią rezultatą. Suradus geriausią variantą, vestuvių dieną galėsite mėgautis nuostabiu atvaizdu veidrodyje.

Rankos

Yra sakoma, jog rankos yra mūsų sielos veidrodis. Todėl vestuvių dieną jos turi atrodyti nepriekaištingai. Pasirūpinti pirštais ir nagais – būtina. Juk visi svečiai žavėsis jūsų sąjungos patvirtinimą žyminčiais žiedais. Taigi, jūsų rankos bus pačiame dėmesio centre, todėl nepagailėkite laiko ir pinigų apsilankyti pas manikiūrininkę. Pasitikėkite grožio specialistais. Jei jūsų nagai per trumpi ar nelygūs, jie lengvai išspręs šia problemą priklijuodami ar priaugindami dirbtinius nagus. Grožio specialistai teigia, jog idealus variantas – prancūziškas manikiūras, atrodantis labai dailiai ir neatitraukiantis dėmesio nuo pagrindinio vestuvių akcento – žiedo. Taigi nedvejokite ir būtinai apsilankykite pas manikiūrininkę, kuri jums duos daugiau naudingų patarimų. Tai padarę, galėsite žavėtis puikiai atrodančia rankų oda ir dailiu manikiūru. Paskutinę savaitę prieš vestuves nepamirškite palepinti rankų kremais, tam, kad oda būtų švelni ir lygi. Na o fotografai tikrai nepraleis progos užfiksuoti pagrindinį jūsų šventės momentą – pasikeitimą žiedais.

Šukuosena

Prieš nusprendžiant, kokia šukuosena pasipuošite vestuvių dieną, rekomenduojame pirmiausia susitikti su savo kirpėju aptarti savo norų ir lūkesčių. Idealiausia būtų, jog jam parodytumėte:

• Kokybišką vestuvinės suknelės nuotrauką, kad jis pamatytų jos stilių ir dominuojančias spalvas.

• Būsimų aksesuarų nuotraukas.

• Šukuosenų, kurios jums patinka pavyzdžius.

Papasakokite apie savo vestuvių stilių ir jų temą. Visa tai aptarę, jūs galėsite kartu nuspręsti, kokia bus jūsų šukuosena ir ją išbandyti. Ji gali būti:

• Kuodas ar surišti plaukai (aukštai arba žemai, priklausomai nuo to bus šydas ar ne);

• Palaidi plaukai ( trumpi, pusilgiai ar ilgi);

Na, o jei jūsų plaukai yra per trumpi, o jūs neturite laiko ar kantrybės juos auginti prieš vestuves, kirpėjas jums juos galės tiesiog priauginti. Išbandžiusi šukuoseną, nufotografuokite ją. Galėsite parodyti nuotrauką šeimos nariams ir draugams, kurie padės jums apsispręsti ar ji jums tinka ar ne. Jei pirmasis bandymas nepavyko – nenusivilkite, galėsite išbandyti kitus variantus ar apsilankyti pas kitą kirpėją. Šukuosena, kaip ir suknelė, yra labai svarbi vestuvių detalė. Svarbiausia – jūs turite su ja gerai jaustis ir, be abejo, žiūrėdama fotografijas džiaugtis, kokia graži buvote savųjų vestuvių dieną.

Pridėti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

[ca-sidebar id="24091"]