Jei savo vestuvėse panaudosite bent kelias detales iš naujausių vestuvinių madų tendencijų, jūsų šventė bus šiuolaikiška ir dvelks šviežia gaiva. Daugelis dizainerių jau pristatė šių metų vestuvines tendencijas. Vis dėlto visada sunku nuspėti, kas keisis šioje tradicijų lydimoje šventėje. Visą sunkų darbą už jus atliko About.com. Štai kokios 2008-ųjų vestuvių mados:


1. Žaliosios vestuvės

Nors rūpintis aplinka ir savo šventei rinktis kuo mažiau jai kenkiančias puošmenas, techniką ir aprangą buvo madinga jau 2007-aisiais, šiais metais ši tradicija tapo dar svarbesnė. Daugelis jaunų porų supranta, kad jei mes nesirūpinsime aplinka, niekas kitas už mus nepasirūpins. Jei jūs taip pat esate iš tų, kuriems rūpi motulės žemės ateitis, pasvarstykite apie organiškas gėlių puokštes, perdirbamą kvietimų popierių, organišką maistą vaišėms ir netgi perdirbamus indus bei įrankius. Kiekviena smulkmena yra svarbi.

2. Juosmens išryškinimas

Praėjus trapecijos formos suknelių madai, mes vėl pasirengusios išryškinti savo taliją. 2008-ųjų pavasario kolekcijų pristatymuose dizaineriai išryškino juosmenį neretai tam naudodami plačius diržus ar skareles. Ieškok suknelės, kuri ties juosmeniu būtų surišta kaspinu ar kitokios faktūros platesne juostele. Drąsiai rinkis kontrastingos spalvos juosmens juostą ar kaspiną.

Taip pat galite rinktis lašelio formos sijoną, kuris baigiasi ties keliais. Toks sijonas natūraliai išryškins jūsų privalumus, ypač jei talija bus išryškinta juostele ar kaspinu.

3. Nuostabūs kvietimai svečiams

Vestuviniai kvietimai yra pirmoji užuomina svečiams apie jūsų vestuvių stilių ir tematiką. Tai sužadins jų vaizduotes ir netgi palengvins apdarų pasirinkimo galvosūkį. 2008-aisiais ypatingai vertinami vestuviniai kvietimai bus tie, kurie siunčiami paštu lyg laiškas. Tačiau jei jūsų kišenė neleidžia siųsti tokių brangokų kvietimų, kurių ir vokas, ir popierius būtų dekoruotas tais pačiais motyvais, galite rasti ir kitą išeitį. Kvietimus gaminkite patys arba užrašykite ant gražaus laiškinio popieriaus.

4. Geltona spalva

Pavasario kolekcijos nusidažė geltonai. O tai puiki žinia būsimoms nuotakoms – ši ideali vestuvinė spalva yra šviežia, energinga ir vasariška. Jei vestuvės vyksta dieną, rinkis baltą suknelę puoštą geltonomis gėlėmis, geltonu kaspinu ar juostele. Ant stalų merk geltonas tulpes ar ramunes, vazas aprišk geltonomis juostelėmis, padėk geltonų servetėlių. Vestuvinės vakarienės stalus galima papuošti ryškiai geltonos ir šokolado rudos atspalviais.

5. Sidabro spalva

Nuotaka, kuri dėvi sidabro spalvos suknelę, tikrai išsiskirs iš minios. Tačiau jei mėgsti labiau tradicines vestuves, šią spalvą integruok į savo aprangą subtiliau. Jūsų pamergės galėtų dėvėti sidabrinės spalvos sukneles ar neštis puokštes padarytas iš baltų rožių ir eukaliptų žiedų. Salę galite dekoruoti sidabrinėmis servetėlėmis, sidabro vazomis ir kitais akcentais. Pati gali pasipuošti sidabrine plaukų sage ar bateliais su sidabro spalvos pakulne.

6. Kitos ryškios spalvos

Brangakmenių atspalviai vėl grįžo į madą. Jei mėgsti purpurinę spalvą, sodrią žalią ir ryškiai rožinę, būsi maloniai nustebinta vestuvinių tendencijų 2008-aisiais. Tačiau atsargiau elkis su 80-ųjų madomis. Šiuolaikiniai jaunavedžiai ryškias spalvas turėtų derinti su švelnesniais atspalviais. Pasistenk išvengti ryškių pamergių suknių iš satino – „tortų“ mada jau seniai praėjo. Jei renkatės ryškią spalvą, rinkitės subtilesnę, matinę, medžiagą.

Views All Time
Views All Time
1396
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!