Pasirodė keletas pranešimų susijusių su “Jukos” bankrotu ir su juo susijusio “Mažeikių naftos” likimo. “Financial times” pakelbė, jog “Mažeikių nafta” greičiausiai atiteks Kremliaus valdomai “Rossneft”. Taip pat žiniasklaidoje pasirodė A.M. Brazausko kaltinimai “Jukos” kompanijai dėl nesąžiningų derybų ir jų vilkinimo.

Opozicijos lyderis Andrius Kubilius šią besiklostančią situaciją vertina kaip katastrofišką Vyriausybės pralaimėjimą:

“A.M. Brazausko kaltinimai “Jukos” kompanijai rodo Premjerą patekus į aklavietę. Visi šie įvykiai akivaizdžiai demonstruoja, kad Vyriausybės derybinės pozicijos, kuriomis taip džiaugėsi A.M. Brazauskas, šioje situacijoje yra labai silpnos. “Mažeikių naftos” perėjimas į tiesiogiai Kremliaus valdomos “Rossneft” rankas Valstybės saugumo departamento yra įvardintas kaip grėsmė nacionaliniam saugumui.

Tenka priminti, kad kai prieš keletą metų prasidėjo “Jukos ” problemos, Tėvynės sąjunga siūlė nedelsiant imtis veiksmų ir išpirkti “Jukos” valdomas akcijas. Deja, A.M. Brazausko atsakymas buvo arogantiškai neigiamas.

Jei iš tiesų “Rossneft” perims “Mažeikių naftą”, tai reikš, kad Vyriausybės politika buvo neatsakinga ir klaidinga nuo pat proceso pradžios. Tokiu atveju A.M. Brazauskas turės prisiimti visą atsakomybę ir nedelsdamas atsistatydinti.”

Views All Time
Views All Time
1753
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!