Lietuvos žiniasklaidos paskelbtas ūkio ministrą Viktorą Uspaskichą kompromituojantis dokumentas, panašus į Maskvos vyriausybės vidaus raštą, yra klastotė. Tai ketvirtadienį Rygoje surengtoje spaudos konferencijoje pareiškė su Baltijos šalimis ryšius kuruojantis Maskvos vyriausybės ministras Vladimiras Malyškovas.

Jo žodžiai cituojami Maskvos kultūros ir verslo centro Rygoje, kuriame vyko susitikimas su Baltijos šalių žurnalistais, pranešime.

Praėjusią savaitę paskelbta, jog Vilniaus savivaldybėje gautas Maskvos vyriausybės atstovo Lietuvai Aleksandro Mizgario raštas, kuriame teigiama, jog su juo susitikęs ūkio ministras V.Uspaskichas siūlė Maskvoje įsteigti bendrą įmonę su “Krekenavos agrofirma”.

Seime pradėtas parlamentinis tyrimas dėl to, ar šios bendrovės akcijų turintis V.Uspaskichas galimai nepažeidė viešųjų ir privačių interesų derinimo įstatymo.

A.Mizgario raštas, kurio kopiją opozicija perdavė Seimo pirmininkui Artūrui Paulauskui, adresuotas Maksvos merijos Tarptautinių ryšių skyriui.

V.Malyškovas pareiškė, jog apie šį dokumentą jis sužinojęs tik iš žiniasklaidos, nes toks dokumentas neegzistuoja.

“Tai sufalsifikuotas dokumentas, klastotė, tikrų tikriausia klastotė”, – ketvirtadienį Rygoje teigė jis.

V.Malyškovas pareiškė, jog klastotės tikslas yra “įvaryti pleištą į normaliai susiklosčiusius Vilniaus ir Maskvos merijų santykius”, tačiau jie bus tęsiami toliau.

V.Uspaskichas anksčiau Lietuvos žiniasklaidai taip pat teigė, jog jį kompromituojantis dokumentas yra klastotė.

Jo vadovaujamos Darbo partijos frakcijos Seime iniciatyva sudaryta parlamentinė komisija dokumento autentiškumui patikrinti.

Kol kas neaišku, kokiu būdu A.Mizgario rašto kopija pateko į Vilniaus savivaldybę.

Views All Time
Views All Time
1623
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!