Prezidentas Valdas Adamkus sako nekvietęs Vilniaus mero Artūro Zuoko į praėjusį savaitgalį vykusį vakarėlį Turniškėse. Tuo pačiu V.Adamkus nekomentuoja A.Zuoko teiginių, esą jis iki šiol bendraująs su Prezidentu tiesiogiai.

Šalies vadovas taip pat teigia nesiimąs nurodinėti A.Zuokui, kaip jis toliau turįs elgtis, tačiau, pasak V.Adamkaus, A.Zuoko sprendimai turi būti tokie, kad jis ateityje nesužlugdytų savo politinės karjeros.

“Aš negaliu nurodinėti merui, kaip jis, kaip subrendęs ir atsakingas politikas, turi elgtis, kokius turi padaryti sprendimus. Mano supratimu, jo sprendimai turi būti tokie, kad jis nesusinaikintų savo politiko karjeros ateityje. O ką jis darys, tai jo reikalas”, – žurnalistams ketvirtadienį sakė V.Adamkus.

Jis teigė jau anksčiau esąs nedviprasmiškai pasakęs savo poziciją ir tvirtino nuo jos nesitraukiąs. V.Adamkus netiesiogiai yra pareiškęs nepasitikėjimą Vilniaus meru A.Zuoku. Reaguodamas į tai A.Zuokas laikinai sustabdė savo pirmininkavimą Liberalų ir centro sąjungai, tačiau iš Vilniaus mero pareigų neatsistatydino.

Prezidento pasitikėjimą praradęs sostinės vadovas ne kartą yra sakęs iki šiol palaikąs glaudžius tiesioginius ryšius su Prezidentu V.Adamkumi. Tą patį A.Zuokas teigė ir trečiadienį komentuodamas savo dalyvavimą savaitgalį Turniškėse, Prezidento namuose, vykusiame buvusio V.Adamkaus rinkimų štabo vakarėlyje.

Lietuvos radijo laidai “Dienos tema” A.Zuokas teigė gavęs kvietimą į vakarėlį Turniškėse, tačiau neatskleidė, kas konkrečiai jį kvietė.

“Aš nekviečiau, aš neorganizavau. To klausimo nelieskite. Vienintelis dalykas buvo tas, kad pas mane kieme namuose vyko tas suėjimas. Aš nebuvau šio gražaus vakarėlio šeimininkas”, – ketvirtadienį sakė V.Adamkus.

Views All Time
Views All Time
842
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!