Rudenį — rinkimai į Seimą. Atrodytų, laiko svarstyti ir apsispręsti, už ką balsuoti, turime į valias, tačiau nepajusime, kaip prabėgs keletas mėnesių ir mums į rankas įspraus rinkėjo pažymėjimą.

Pastaruoju metu visi taip aktyviai įsijungė į Prezidento apkaltos procesą ir tarsi pamiršo, kad viską lemiančius sprendimus vis dėlto priima Seimas. Nuo to, ką išrinksime į valdžios Olimpą, didžia dalimi priklausys ir mūsų gerovė.

Laikas pabusti iš žiemos miego ir pasižvalgyti į, redakcijos duomenimis, svarstančių apie galimybę dalyvauti Seimo rinkimuose veidus. Ar jų akyse nežybsi melo kibirkštėlės? O gal smilkiniuose išvysime supratingumo raukšlę?

Pasvarstykite, apie kurį kandidatą norėtumėte paskaityti plačiau mūsų laikraščio puslapiuose. O gal apie ketinančius tapti seimūnais patys turite žinių, kuriomis galėtumėte pasidalyti su „Telšių ŽINIŲ” skaitytojais?

Jeigu telšiškiams daugiau ar mažiau pažįstami žmonės ryšis kandidatuoti į Seimą, tegul nesibijo viešo plakimo rykštėmis — doresni ateis Lietuvos valdyti.

Telšių vienmandatėje apygardoje Lietuvos socialdemokratų partijos Telšių skyrius savo kandidatu į Seimą ketina iškelti dabartinį rajono merą Vytautą Urbanavičių.

Naujosios sąjungos Telšių skyrius Seime Telšių atstovu norėtų matyti Telšių apskrities viršininką Kazį Lečkauską.

Telšiškių balsų daugumos per rinkimus tikisi Nuosaikiųjų konservatorių sąjungos pirmininkas Gediminas Vagnorius.

Telšių medikai rinkimuose dalyvauti ragina Telšių apskrities ligoninės direktorę Almą Vitkienę. Medikė kol kas dvejoja — apsisprendimą atskleis po šv. Velykų.

Pergalės rinkimuose į Seimą tikisi ir Liberalų ir centro sąjungos Telšių skyriaus pirmininkas Žilvinas Šilgalis, šiuo metu administruojantis partijos rinkimų štabo veiklą.

Liberalai demokratai, nors jau patvirtino rinkimų štabą, dar neapsisprendė, ką norėtų savo kandidatu matyti rinkimuose į Seimą. Mintys sukasi net apie 4 pavardes: Telšių skyriaus pirmininką, mero pavaduotoją visuomeniniais pagrindais Donatą Kaubrį, Verslo, ekonomikos ir finansų komiteto pirmininką Rimą Radavičių, kredito unijos „Germanto lobis” valdybos pirmininką Vytautą Barsteigą ir jauniausią Tarybos narį Almantą Petkų. Tačiau sklando kalbos, kad jeigu Prezidentui Rolandui Paksui tektų palikti Prezidentūrą, yra tikimybė, jog jis dalyvaus Seimo rinkimuose ir į juos norėtų būti išrinktas kraštiečių. Tad kandidatų sąraše gali atsirasti ir Prezidento pavardė!

Nuo Valstiečių ir Naujosios demokratijos partijų sąjungos Telšių vienmandatėje apygardoje turėtume pamatyti Algirdo Tarvainio pavardę.

Neseniai įsikūrusios ar pavadinimus keitusios partijos taip pat kels savo kandidatus į Seimą (kitaip dėl ko jos ir egzistuotų). Darbo partijos Telšių skyrius vis dar svarsto, už ką balsuos ir kitus ragins taip elgtis: ar už skyriaus lyderį verslininką Valentiną Bukauską, ar už „Ateities” vid. mokyklos direktorių Rimantą Adomaitį, Nacionalinės centro partijos Telšių skyrius — už į naujus politinius vėjus įsisukusį Lietuvos pieno ūkių asociacijos prezidentą Gintarą Sabeckį ar Šiaulių teritorinės ligonių kasos Telšių skyriaus vadovą Paulių Rumbutį.

Žemaitijos sostinės Švietimo darbuotojų profesinės sąjungos nariai įsitikinę, jog Seime jų interesus galėtų ginti „Džiugo” vid. mokyklos kūno kultūros mokytojas Eugenijus Jesinas.

Vilima Meškauskienė

Views All Time
Views All Time
2479
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!