Seimo Socialdemokratų frakcijos seniūnas Juozas Olekas mano, kad Seime turėtų būti sudaryta speciali tyrimo komisija, kuri ištirtų galimą ūkio ministro, Darbo partijos vadovo Viktoro Uspaskicho neteisėtą veiklą, pažeidžiant Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybės tarnyboje įstatymą.

“Manau, kad specialios Seimo komisijos sudarymas būtų adekvatus sprendimas”, – Eltai trečiadienį sakė J.Olekas.

Jis teigia kol kas nesąs gerai susipažinęs su Seimo opozicijos parlamento vadovui Artūrui Paulauskui pateikta medžiaga apie V. Uspaskicho veiksmus, proteguojant “Krekenavos agrofirmą”. Seimo Socialdemokratų frakcija, anot J. Oleko, trečiadienį svarstys šį klausimą.

Jo manymu, išplatintą medžiagą turėtų išanalizuoti ir Ministras Pirmininkas Algirdas Brazauskas bei Prezidentas Valdas Adamkus.

Pasak Socialdemokratų frakcijos seniūno, reikia patikrinti pateiktą informaciją ir priimti sprendimus.

Pats V. Uspaskichas, anot J. Oleko, turėtų viešai paaiškinti susidariusią situaciją, juolab kad pastaruoju metu yra iškilę nemažai abejonių dėl V. Uspaskicho veiklos – ūkio ministrui artimos Verslo darbdavių konfederacijos siekio “uzurpuoti” verslo informacijos centrus savivaldybėse, taip pat ir Valstybės kontrolės pateiktos išvados, kurioje teigiama, kad su V. Uspaskichu susijusiai “Krekenavos agrofirmai” iš SAPARD fondo lėšų buvo skirta daugiau paramos, nei galėjo būti skirta pagal Europos Komisijos keliamus reikalavimus.

Views All Time
Views All Time
1315
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!