Siūlome žiupsnelį patarimų vyrams, norintiems, kad moterys ne tik juos išsirinktų, bet ir mylėtų visą gyvenimą.1. Moterys nemėgsta tinginių vyrų. O tie, kurie dirba iš peties, sugeba ne tik save išmaitinti, bet ir šeimą. Nepamirškite, kad tvirtų santykių pagrindas – stabili materialinė padėtis.

2. Niekada neapgaudinėkite mylimos moters, antraip ji ims nepasitikėti jumis, o paskui ir ji gali taip pat pasielgti.

3. Nebūkite marionetėmis! Priimkite atsakingus sprendimus patys ir nemėginkite jų perkelti ant trapios moters pečių. Moteriai pakaks to, jei jūs atsižvelgsite į jos patarimus.

4. Nesielkite su savo mylima moterimi taip, tarsi ji būtų jūsų nuosavybė. Toks elgesys ją slėgs ir tikėtina, kad galite ją prarasti.

5. Dovanokite jai dovanų, gėlių, nepamirškite pasveikinti su gimtadieniu ar kita švente. Tokie dėmesio ženklai būtini moteriai. O jei būsite abejingi, tai pagalvos, kad ji jums – nereikalinga.

6. Dalykitės su savo mylimąja planais, svajonėmis ir perspektyvomis. Būkite nuoširdūs ir pasitikėkite ja. Moteriai nėra nieko svarbiau, kaip būti greta mylimo, patikimo ir savarankiško žmogaus.

7. Savo elgesiu neprovokuokite jos pavydo. Kai moteris myli, ji negalvoja, kad vyras galėtų būti neištikimas. O pavydas – gerų santykių priešas. Todėl nepamirškite to ir galvokite, ką darote.

8. Pasistenkite sveikai gyventi. Taip pat prižiūrėkite savo figūrą ir skirkite dėmesio sveikos mitybos klausimams. Nepiktnaudžiaukite alkoholiu, nes moteris, matydama nuolat išgėrusį vyrą, bus nelaiminga. Be to, nepamirškite, kad turite būti pavyzdys savo vaikams.

9. Kalbėdami su moterimis, nesikeikite, nes tai – nepagarba jai.

10. Nesiskųskite mylimai moteriai. Ji pagalvos, kad esate silpnas. Moteris, kuriai esate ne tas pats, pati pastebės prastą jūsų nuotaiką ir pasidomės, kas nutiko.

Views All Time
Views All Time
1292
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!