Nuo seniausių laikų moterys ieškojo magiškų būdų, kurie padėtų apsukti vyrams galvas, suvilioti juos ir išlaikyti šalia savęs. Šiandien į tai žvelgiame kaip į žaidimą, kasdienybės „prieskonį”. Bet gal iš tikrųjų egzistuoja burtai, padedantys įžiebti beprotišką aistrą? Apie gundymo meną diskutuoja trys pavojingos (bijantiems meilės vyrams) moterys: psichologė bei aromaterapeutė Dalia Braziulytė, Astromineralogijos centro „Pars fortunae” direktorė Audronė Ilgevičienė ir Liaudies medicinos centro vadovė, parapsichologė Vilija Lobačiuvienė.

Bandymas sugundyti tuos, kurie bijo meilės

AUDRONĖ: Yra daugybė magiškų būdų, kuriuos pasitelkus galima apžavėti vyrą. Man net baisu, kad dabar bet kam prieinamos knygos apie magiją, gundymo metodus. Nesu tokių priemonių šalininkė. Tiesa, kai kurios jų labai veiksmingos, bet už neteisėtus veiksmus visada susilaukiama atpildo. Kurį laiką galima vyrą išlaikyti šalia savęs, tačiau tai vyksta prieš jo valią. Viliotoja taip pat nesijaučia laiminga. Atsipeikėjęs vyriškis lekia nuo tokios „mylimosios”. Taigi įžiebti aistrą vyro širdyje nėra sunku, bet tai ne tas pat, kaip pritraukti tau skirtą žmogų, giminingą sielą.

DALIA: Manyčiau, kad nieko neverta specialiai „traukti” – visa, kas mums skirta, niekur nepabėgs. Ne taip svarbu kažko ieškoti ar siekti. Pagrindinė sėkmės sąlyga – būti savimi.

VILIJA: Gundymo menas – bandymas paveikti žmogaus instinktus, o ne protą. Kai atslūgs vyro aistra, moters artumas jį gali net pykinti.

DALIA: Protas gundymui irgi pasiduoda. Aromatai, pavyzdžiui, labai giliai „pasikasa” po racionaliais vyro esybės pamatais – tokiais atvejais sakoma, kad „protas seka iš paskos”.

VILIJA: Viliojimo būdai turi būti subtilūs. Žinoma, kartais merginos tiesiog pasidaro pramogą – išsiruošia į kavinę „kabinti” vyrų, kaip jos sako: puošiasi, dažosi, žiūri į veidrodį, „įsimyli pačios save”. Taip nusiteikusios tikrai atkreips vyriškių dėmesį, nes skleidžia tam tikras vibracijas. Atsipalaiduoti, paflirtuoti nėra smerktinas dalykas. Tačiau norint sukelti rimtą vyro susidomėjimą, patraukti jį kaip asmenybę reikalingas didesnis vyriškos psichologijos išmanymas.

DALIA: Kalbant apie gundymo meną, aromaterapija (natūralių gamtos aromatų vartojimas žmogaus kūnui ir sielai gydyti) – vienas stipriausių ginklų. Juk sakoma: kas valdo kvapus, tas valdo žmonių širdis.

Kvapai turi įtakos emocijoms, elgesiui, jausmams, net atminčiai ir suvokimui. Lytiniam potraukiui uoslė ypač svarbi. Nuo senų senovės moterys tai intuityviai jausdavo, apgaubdamos save egzotiškiausių aromatų aura. Senajam testamente yra aprašymų, kaip kilmingos merginos buvo rengiamos vestuvių nakčiai. Pasiruošimas trukdavo metus. Į būsimos nuotakos maisto racioną būdavo įtraukiami sakai, kvapiosios žolelės, aromatingi augalai. Per tą laiką merginos kūnas akumuliuodavo didelį kiekį eterinių aliejų – ilgainiui net prakaitas įgaudavo magiškai gundantį kvapių žolių aromatą.

AUDRONĖ: Į Astromineralogijos centrą ateina intelektualūs, visuomenės gerbiami, aukštas pareigas užimantys vyriškiai, kuriuos apkerėjo – sakau tai be mažiausios ironijos. Jie teigia nesuprantą, kas su jais vyksta – seka moteriai iš paskos kaip šunyčiai, vykdo visus jos norus, jų pačių valia visiškai paralyžiuota.

VILIJA: Kalbu su protingu, turtingu, stipriu vyru. Jis skundžiasi: „Aš dėl tos pliuškės pamečiau galvą. Pamačiau dailų užpakaliuką ir nuėjau iš paskos. Suvokiu, kad darau kvailystę, juk turiu puikią šeimą, myliu žmoną, vaikus ir nenoriu jų prarasti. Bet ji mane apkerėjo…” Vyrai atseit mažiausiai tiki magija, bet iš tikrųjų paniškai bijo būti apžavėti. Kartais jie vengia gerti raudoną vyną, ypač iš atidaryto butelio – baiminasi, kad į jį gali būti įpilta mėnesinių kraujo.

AUDRONĖ: Nemanau, jog verta konkrečiai kalbėti apie kad ir primityviausius magijos būdus – atsiras dailiosios lyties atstovių, kurios nesusilaikys ir bandys juos išmėginti praktiškai. Žinoma, tai kiekvienos asmeninis apsisprendimas, bet vertėtų žinoti, kad manipuliuoti kito žmogaus valia, kištis į jo gyvenimą – vadinasi, eiti į tamsą, sudaryti sandėrį su blogio jėgomis. Šiame gyvenime už viską reikia mokėti, kiekvieną poelgį lydi padariniai.

DALIA: Manyčiau, visi šie gudravimai, burtai duoda tik trumpalaikį efektą. Galiu pateikti pavyzdį iš aromaterapijos mokslo. Jei moteris – harmoninga asmenybė, kurios protas, kūnas ir siela yra darnoje, ji natūraliai skaniai kvepia. Tačiau jei išgyvena krizę, depresiją, kvepalus gali pilti ant savęs litrais, bet jos kūno kvapas vis tiek nebus viliojantis. Vis dėlto svarbiausia – vidinė kibirkštis.

VILIJA: Meilės magija sena kaip pasaulis. Visais laikais turtingos moterys naudojosi žynių, būrėjų paslaugomis. Tai, be abejonės, padėdavo joms patraukti iškilius vyrus. Tačiau tos, kurios rimtai studijuoja okultizmą, neužsiiminėja tokiais kvailais dalykais. Jos suvokia, kad už tai baudžiama. Be to, jei tokiu būdu prisitrauksi žmogų, jis prilips prie tavęs taip, kad niekada neatsikratysi. Ar esi pasiryžusi turėti jį visam gyvenimui? Juk jis gali susirgti, prasigerti, tapti invalidu… O pabėgti neturėsi jokių šansų.

AUDRONĖ: Šiaip magija galima vadinti ir arbatos gėrimo ceremoniją, ir įtaigią kalbą. Magai – tokie patys žmonės kaip ir mes, tik sugebantys koncentruoti energiją. Kai ši energija griauna, o ne stato, kai atima iš žmogaus pasirinkimo laisvę, užuot ją suteikusi, tik tokiu atveju žmogus vadinamas juoduoju magu.

VILIJA: Kad labai myli savo vyrą, moterys neretai supranta tik tada, kai jis išeina pas kitą. Atėjusios pas mane skundžiasi, vadina viliotojas paleistuvėmis. Tada klausiu: o jūs ar neturite tokių kaip jos „prietaisų”? Vėliau atlekia sutrikę vyrai: „Ką mano žmona dabar lovoje išdarinėja… Jeigu ji tai būtų dariusi anksčiau, niekada nebūčiau kitos moters ieškojęs…” Apie kokią čia magiją kalbame, jei kai kurios mūsų nesugebame elementariai pasirūpinti savimi, būti įdomios, keistis. Juk vyrai iš prigimties linkę į poligamiją.

DALIA: Savo gyvenime esame už viską atsakingi – nuo smulkmenų iki didelių dalykų. Fizinis patrauklumas, įvaizdis – gal ir būtinas moters gyvenimo elementas, bet tikrai ne esmė. Visas grožis, seksualumas ir gundymas kyla iš vidaus. Erotiška tik fiziškai ir dvasiškai sveika moteris.

AUDRONĖ: Bet aistra negali išsilaikyti dvidešimt metų. Jei žmonės susituokė vien jos pašaukti, labai abejotina, ar santuoka apskritai išsilaikys, nes juos sieja tik emocijos, seksas. Tačiau jei juos jungs savitarpio supratimas, bendros pažiūros, tikslai, jei abu mokysis mylėti, tokia santuoka bus laiminga. Meilės nereikia painioti su emocijomis. Tarkim, moteris kelia pavydo sceną vyrui už tai, kad jis pažiūrėjo į kitą. Tai nėra meilė, o tik noras pririšti prie savęs žmogų, jį traktuoti kaip daiktą.

VILIJA: Neseniai atėjo viena mergina, kuri magiškais būdais „pririšo” prie savęs vaikiną. Sako, dabar vemt nuo jo verčia. O jis pasiryžęs viskam: „Aš be jos negaliu. Ji gyvens arba su manimi, arba apskritai negyvens.”

Žinoma, ne visada ritualinė magija padeda. Ir aš nenoriu kategoriškai tvirtinti, kad ja nereikia naudotis. Jei moteriškes tik prigąsdinsi, jos vis tiek tai darys. Verčiau pasiūlyti: dar palauk, pagalvok, ar būtent šis žmogus tau taip labai reikalingas. Gal sutiksi dar įdomesnį? Pasitikėk likimu: tavo meilė anksčiau ar vėliau ateis. Jei iškentei mėnesį ir vis tiek to vyro labai trokšti, ką gi, griebkis magiškų būdų. Ir tada jau nebijok, nes tik bėdą tas nerimas prišaukti gali. Blogiausia, kai mėginama pakenkti konkurentei. Tai iš tikrųjų didelė nuodėmė.

AUDRONĖ: Pusė to, ką siunti kitam žmogui, lieka ne tik tau pačiam, bet ir tavo vaikams.

VILIJA: Praėjus kuriam laikui, dažniausiai moterys nebenori susigrąžinti išdavusio jas vyro. Bet yra šeimų, kuriose dailiosios lyties atstovės naudoja buitinę magiją. Kartais, jei matau, kad vyras iš tikrųjų netyčia paklydo, pati pamokau, kaip tai daryti. Vėliau tokie žmonės labai gražiai gyvena. Bet būna ir taip, kad jie nebeturi ką duoti, vienas kitą tarsi „išgėrė”.

AUDRONĖ: Daugybė žmonių pragyvena, taip ir neradę sau skirtojo, nesulaukę tikrosios meilės. Juos sieja bendras ūkis, vaikai, tam tikri įpročiai… Tai jų pasirinkimas – nenori nieko keisti, nors nėra laimingi. Gal jiems iš tiesų ir nereikia skirtis – pakaktų pradėti domėtis ne tik materialiais dalykais.

VILIJA: Kad Lietuvos vyrai – siaubingai degradavę, įsisąmonino jau ir jie patys. Ar verta bet kokia kaina siekti tokį turėti? Moterims visada primenu: gyvename laisvėjančiame pasaulyje. Nebijokite pažinčių su užsieniečiais. Užuot bandžiusios prisitaikyti prie degradavusio „mužikėlio”, verčiau energiją nukreipkite į bendravimą su savęs vertu žmogumi. Gal verčiau magijos žinias panaudoti rašant vedybų skelbimą?

AUDRONĖ: Moterims, kurios nori surasti savo antrąją pusę, siūlau nešioti karneolį. Jis padeda atsipalaiduoti, suteikia žaismingumo. Kai imi lengvai bendrauti, natūraliai susilauki vyrų dėmesio. Daugeliui moterų esu rekomendavusi nešioti šį akmenį. Po to jos sakė: „Pasipylė srautas gerbėjų, atsirinkti negaliu”. Patariu ir toliau nešioti papuošalą su karneoliu – palaipsniui atkris tie, kurie nereikalingi. Ne viena, kuriai rekomendavau, jau sutiko mylimą žmogų. Nes kiekvienas akmuo, kurį nešiojame, skatina mus keistis. Karneolis tinka ir tuo atveju, jei santuokoje „užspaudė” kasdienybė.

DALIA: Kvepalai taip pat padeda labiau pajusti savo vertę. Kvapas visų pirma veikia pačią moterį – ji tampa pasitikinti savimi, žaisminga, lengviau bendrauja. Be to, aromatas gali atstoti vizitinę kortelę. Todėl turime aiškiai žinoti, kokią informaciją apie save norime suteikti. Kartais renkamės tokius kvepalus, kurie tarsi mūsų pačių dalis, sielos „tęsinys”. Bet galima „apsirengti” ir tokį kvapą, kuris „užmaskuotų” tikrąją mūsų esybę ir sukurtų tokį įvaizdį, kokio pageidaujame. Tarkim, lemtingoji Kleopatra nebuvo didelė gražuolė, bet ji kvepindavosi muskusu, gaminamu iš gyvūnų lytinių liaukų išskiriamo sekreto. Nedidelis šio kvapo kiekis sukelia vyro fiziologinę reakciją. Taigi Kleopatra žinojo, ką daro – juk vos sutinkame žmogų, mūsų organizmas pirmiausia reaguoja į jo kvapą. Tik paskui analizuojame, vertiname. Vyras gali būti labai impozantiškas, bet jei moteriai nepatinka jo kvapas, sąjunga nebus ilgalaikė. Tą patį galima pasakyti ir apie vyrus. Antai vienas bičiulis, viešėjęs Anglijoje, namo grįžo „sudaužyta širdimi”: pasakojo įsimylėjęs juodaodę. Viskas jam patiko, išskyrus… kvapą. Taigi meilė šiuo atveju pasirodė bejėgė prieš „kūno chemiją”. Beje, moterims norėčiau priminti, kad būtų atsargios su dovanotais – ypač vyrų – kepalais. Tokiu atveju stipriosios lyties atstovas tarsi sako moteriai: aš noriu tave matyti tokią. Gerai, jei abiejų požiūriai sutampa. Bet jei jaučiate vidinį pasipriešinimą, geriau tų kvepalų „nedėvėti”.

VILIJA: Man niekad neteko naudotis meilės magija rimtais tikslais. Bet kai pradėjau domėtis ezoterika – tuomet man buvo 35-eri, kartais mėgdavau pažaisti. Nueidavome su draugėmis į kavinę. Dažniausiai jos už mane būdavo gražesnės – nemėgstu dažytis, būti „prekinės išvaizdos”. Jos, pasitikinčios savimi, manydavo, kad turės didžiausią pasisekimą. Bet jei panorėdavau, šauniausias vyras visuomet prieidavo prie manęs… Tuomet man tas asmenybės triumfas patikdavo. Dabar tai tiesiog nebeįdomu. Daugelio moterų bėda – menkas savo vertės pajautimas. Tokiu atveju kuo daugiau vyrų prie jų limpa, tuo geriau jos jaučiasi, tai lyg moteriškumo įrodymas. Kai esi rami, tai tik trukdo. Būtinybė leisti laiką su bet kuo – atkrinta. Tokia moteris tampa daug išrankesnė vyrų atžvilgiu. Gerai pažinti save, išmokti kontroliuoti ir valdyti – štai kokios magijos verta mokytis.

DALIA: Jei moteris jaučiasi nevisavertė, išsekusi, blogos formos, bet koks bandymas gundyti – kvapais ar kitomis priemonėmis – bus tik manipuliacija, ji pati nejus jokio pasitenkinimo.

AUDRONĖ: Panašus traukia panašų, todėl jei nori sutikti puikų gyvenimo draugą, pirmiausia turi pati tobulėti. Kai kurios moterys sako: „Va, jis manęs nemyli…” O ar tu pati moki mylėti?

VILIJA: Jei nori dėl vyro galą darytis, susimąstyk, ar jis to vertas. Tos moterys, kurios suvokė save kaip asmenybę, ramiai priima savo vienatvę. Manęs kartais klausia: o jūs turite šeimą? Taip, atsakau, turiu: mano dukros, mano anūkas – puiki, nuostabi, laimę teikianti šeima. Kodėl būtinai šalia turi būti vyras?

AUDRONĖ: Jei nori rasti savo žmogų, neturi išsibarstyti, būti su bet kuo. O jį pažinti gali tik tada, kai tavo širdis atsiveria. Kai suvoki, kad esi visatos dalelė ir šalia esantis – toks pat, palaipsniui pradeda tirpti egoizmas…

VILIJA: Kartais mes savo žmogaus ir nepastebime – dėl to paties egoizmo, kompleksų. Nesiūlau visą gyvenimą praleisti kaip penelopėms rymant prie langelio. Bet trumpalaikis, vien aistra grįstas ryšys neretai atneša nusivylimą. Vis dėlto suprantu, kad moterims labai smalsu apie viliojimo būdus sužinoti ką nors konkretesnio… Gerai, papasakosiu. Jei kurį šių būdų naudosite ilgą laiką, vyras neteks ramybės, sapnuos, galvos apie jus. Taigi galima, pavyzdžiui, į vyro batus (po vidpadžiais) priberti smulkintų džiovintų dilgėlių. Arba švarko viduje dideliais raudonų ar baltų siūlų dygsniais susiūti dvi siūles. Tuo metu reikia mąstyti, kodėl tai darote, pavyzdžiui: „Siuvu tam, kad jis visą gyvenimą būtų su manim…” Galima ir kitaip naudoti siūlus – paimi kamuolį ir, galvodama apie vyriškį, vynioji juos ant savo rankos. Tai vadinama daiktų magija. Kitas būdas – daryti poveikį per fotografiją. Kiekvieną vakarą reikia pasiimti vyro nuotrauką ir, žvelgiant į akis, šnabždėti intymius žodžius. Voratinkliai – taip pat labai stiprus magijos elementas. Jei nurinksit juos nuo drebulės lapų ir parsinešusios namo padėsit į dėžutę (nekenktų juos apspjaudyti), taip pat pritrauksit vyrą prie savęs. O jei voratinklių yra tame kampe, kur jis atėjęs pas jus į svečius sėdi, jų irgi neišmeskit: susukit į kamuoliuką ir kartu su į jį susigėrusia mylimojo energija pasidėkit į dėžutę. Dar galima nusipirkti spyną (įstatyti į duris nereikia). Kai gundymo objektas ateina į svečius, nubėgi, pavyzdžiui, į kitą kambarį ir – cakt! – užrakini tą spynelę. Raktą būtina išmesti.

DALIA: O ką aš patarčiau moteriai, kuri nori surengti meilės vakarą mylimajam? Pirmiausia – išsivalyti namus: išsiurbti kilimus, nušluostyti dulkes, išskalbti patalynę. Nešvari aplinka „iškreipia” net puikiausių aliejų, smilkalų aromatą. Be to, moteris turi gerai jaustis pati. Aš, pavyzdžiui, nueičiau į gerą grožio saloną, pasidaryčiau kūno valymą, masažą su kvapiaisiais aliejais. Vienas jausmingumą skatinančių aromatų – karčiojo apelsino žiedų aliejus. Ne veltui šiais žiedais kai kuriose šalyse iki šiol puošiami nuotakų šydai. Stiprūs afrodiziakai – ir rožės, neroli, sandalmedžio, miros eteriniai aliejai, ylang ylang gėlės, augančios egzotiškose šalyse, kvapas. Vis dėlto kvepalai tik stimuliuoja žmogaus charizmą, padeda jai atsiskleisti – bet jos nesukuria. Svarbiausia – moters savirealizacija, jos asmenybės jėga. Kuo labiau mums sekasi realizuoti savo vidines galimybes, tuo stipresnis tampa charizmatinis švytėjimas ir seksualinė aura.

Views All Time
Views All Time
14405
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!