Planetos energija didėja augant jos dažniui. Nauji dažniai atitinka širdies centrų dažnį. Norint sutapti su juo reikia klausytis širdies ir vadovautis intuicija. Mes turime išmokti priimti impulsus iš mūsų vidaus, o iš netikusios mus supančios aplinkos.

Didesnis [dažnis] reiškia, kad visi mūsų veiksmai vyksta greičiau. Tai “aktyvi” karma. Mes iškart pajuntame savo poelgių rezultatus. Jei tie poelgiai dera su širdimi ir aukštesniosiomis vertybėmsi, jie yra paremiami [iš Visatos].

Tegu veikia Dievas. Stebėl Dievo darbą. Suprask Dievo veiksmus. Duok Dievui šansą. Gyvenimas mums duotas kaip dovana. Tegu Dievas mus veda savo taku.

Dvejonės ir dualumas yra pagrindinės nesėkmių priežastys. Mes pamirštame, kad Dievas yra su mumis.

Mums reikia dvasinio saugumo. O jis – mūsų intuicija. Jei mes stengiamės patenkinti savo Ego, mūsų trečioji akis (intuicijos buveinė) neatsivers. Jei suprasime [Ego], tuštuma bus užpildyta intuicija ir mes būsime “pakylėti”. Kai čakros atviros – lengviau pasinaudoti intuicija.

Mes ties Vandenio eros slenksčiu (kuri prasidės 2012 m.). Iki to laiko daryk tai, kas dora, džiaukis gyvenimu, tikėk ir leisk Dievui rūpintis tavimi.

Prižadinto Ego tikslas yra išmokyti mus įsiklausyti į intuiciją (o ne sekti atsitiktinėmis mintimis, sukeltomis jausmų). Tada “mano valia tampa Dievo valia” ir sužinome, kad “Dievas manyje ir aš Dievuje yra Viena”.

Views All Time
Views All Time
2155
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!