Būkite nuoseklesni!  Kaip tikra žuvis mėgstate vandenį ir visa, kas su juo susiję – gėrimus, sriubas ir jūros gėrybes. Būkite atsargūs. Jums stinga nuoseklumo. Kaskart susižavite nauja dieta, po poros dienų ją nutraukiate ir vėl maitinatės kaip įprasta. Taip elgdamiesi sekinate organizmą, nuo tokių eksperimentų gali sutrikti medžiagų apykaita. Kiekviena dieta – stresas organizmui.

Žvaigždės pataria. Pradėkite pagaliau normaliai ir nuosekliai maitintis. Skrandis – ne šiukšlių dėžė, į kurią galima sumesti ką nori ir kada nori. Jei jau pradėjote laikytis dietos, malonėkite ištverti iki galo. Užėjus silpnumo akimirkai, prisiminkite, kad tai padės jums tapti gražesniems ir sveikesniems. Valgykite savo mėgstamos sriubos (tik nebalintos ir be riebalų), žuvies su šviežiomis daržovėmis.

Dėmesio! Venkite konservuotų ir šaldytų produktų. Valgius gardinkite muskato riešutais, gvazdikėliais ir česnaku. Kuo daugiau laiko praleiskite prie vandens: nardykite, žvejokite, plaukiokite. Vanduo – jūsų stichija. Ne mažiau gerų emocijų patirsite ilsėdamiesi kurorte prie jūros.

Views All Time
Views All Time
2271
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!