Mes nejaučiame skausmo, kai mąstome (įsigiliname į kokias nors veikas). mąstant nejuntama – skausmas yra fizinis pojūtis. Per jutimus perduodama energija. Tai trancendentinės būsenos pasiekimas – fizinis tapsmas (susiliejimas) energija.

Toliau – justi energiją be jokių mąstymo pastangų. Tai jau valios, o ne mąstymo veiksmas. Tada atsaką galima duoti į bet ką. Trancendentinės būsenos pasiekimas yra ne tapsmas vienu su energija, o aptikimas, kad PATYS esame energija (ir ja visada buvome).

Praktinis aspektas. Įsisavinkite savi-hipnozę. Daugelio iš skausmų priežastis yra kūno atmintis, kurią galima paveikti pasąmonės veika. Mintis yra labai galinga priemonė. Dažnai skausmas kyla iš stresų, o stresus šalinti galima minties galia.

Skausmas apima ne visus kūno organus. Sukoncentruokite dėmesį tam; ir perkelkite “sveikos” kūno dalies jutimus į skaudamą dalį – jaučiant tarsi pienas lėtai tekėtų į skaudamą vietą išstumdamas skausmą. Tai leidžia ištisas savaites laukti vizito pas dantistą visai nejaučiant apnuoginto danties nervo ar operuotis be anestizijos – saugiai ir be skausmo. Tokia yra mūsų minties galia.

Views All Time
Views All Time
3958
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!