Jaučio ženklo žmonės labai pragmatiški. Jie tvirtai stovi abiem kojomis ant žemės ir orientuojasi į konkrečius dalykus. Jų elgsena yra dalykiška ir jie turi išskirtinį požiūrį į daiktų vertę ir naudingumą. Jaučiai taip pat labai fiziškai stiprūs, o prasmingumas užima svarbią vietą jų gyvenime. Jie yra nepaprasti gurmanai ir vertina gerą valgį ir gėrimus, taip pat puikius kvepalus arba subtilią erotiką. Jų ypatingas santykis su augalais – tarp jų dažnai pasitaiko mylinčių gėles. Jaučiai turi talentą rinkti ir kaupti gražius ir vertingus daiktus, jie moka ypač gerai elgtis su pinigais. Tačiau tai gali juos privesti prie gobšumo ir šykštumo, jei netenkama savigarbos. Tada Jaučiai kankinasi dėl praradimo baimės, kai tai liečia tiek daiktus, tiek žmones.

Jautis meilėje

Jaučiai skiria savo laiką ir dėmesį tik tiems, kurie tikrai jiems patinka, ir nežaidžia kitų jausmais. Jie nori paprastų santykių su rimtu, patikimu partneriu, kuris kartu siektų pastovumo ir saugumo. Tik tada, kai suranda tinkamą partnerį, būna ištikimi ir mylintys. Jaučiai mėgsta būti lepinami. Nevisada pasižymi iškalbingumu, bet labai prisiriša ir pasižymi seksualumu. Jaučiai yra stiprūs ir teisingi, tačiau jie gali būti pavydūs bei perdėtai rūpestingi.

  • Kaip suvilioti Jaučio vyrą: Jaučio negalima skubinti ar būti staigiai, kadangi jam reikia laiko, kad apsvarstyti, ar jis yra su reikiama partnere. Jaučio širdies užkariavimo paslaptis gali slypėti tame, jei visų pirma su juo bendrausite kaip su geru draugu. Jei pakviesite jį valgyti, neužmirškite pagaminti didelių porcijų, kadangi jis didelis valgytojas. Patarimas: viliokite jį skambant romantiškai muzikai žvakių šviesoje.
  • Kaip suvilioti Jaučio moterį: jei esate ryžtinga ir kantri asmenybė, tada Jūs puikiai tinkate vienas kitam. Jaučio ženklo moteris yra pavydi, bet nepaprasta ir žavinga; ji leidžiasi būti dievinama ir siekiama. Turi silpnybę kvepalams. Dovanokite jai brangius kvepalus, ir nepamirškite prieš pasimatymą pasikvėpinti ir pats. Patarimas: geriau nekvieskite žaisti teniso ar ilgiems pasivaikščiojimams, nes Jaučio moteris tingoka.
Views All Time
Views All Time
9637
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!