Avino ženklo žmonės yra aktyvūs, veiklūs ir pilni energijos. Tai nepaprastai valingi žmonės, turintys daug idėjų ir kartais linkę į beatodairiškumą. Avinai kovingi. Jie mielai lygina save su kitais. Jie mėgsta sportą ir apskritai konkuruoti, varžosi sąžiningai. Taip pat jie mielai rizikuoja ir dažnai yra pionieriai naujose srityse. Jiems būdinga kažką naujo išmėginti ir įgyvendinti. Iniciatyva yra jų stiprioji pusė, tačiau jiems trūksta ištvermės ir dažnai diplomatijos. Avinai tinka būti vadovais ir verslininkais. Lenktyniavimas juos uždega. Jie apdovanoti konstravimo gabumais, todėl jiems labai gerai sekasi techniniai darbai.

Avinas meilėje

Avinas aistringas, prieraišus ir neslepiantis savo jausmų. Jis gali beprotiškai įsimylėti iš pirmo žvilgsnio ir tik po to viską apmąstyti. Medžiotojo vaidmuo jį jaudina ir kursto meilės ugnį. Nuobodulys slopina aistrą, todėl Avinui reikia partnerio, kuris taip pat mėgtų pastovius iššūkius. Tokioje partnerystėje Avinas gali būti tiek ištikimas, kiek pats yra kilnus ir palaikantis. Visuose santykiuose jis mėgsta vadovauti ir nustatinėti savo taisykles, kurioms reikia paklusti. Atviras ir tiesus Avinas kartais gali būti netaktiškas ir nejautrus.

 • Kaip suvilioti Avino vyrą: spaudžiamas Avinas jaučiasi blogai ir mieliau pats perimtų iniciatyvą. Leiskite jam užkariauti Jus!!! Jei esate inteligentiška, išsiskirianti ir verčianti nerimauti, Jūs skirta būtent jam. Būkite su juo sąžininga ir meili, ir jis niekada Jūsų nepaliks. Patarimas: kai kviesite pietauti, pagaminkite jam mėsos patiekalą.
 • Kaip suvilioti Avino moterį: jei Jūs sportiškas, stiprus ir turintis tikslą, tada kaip tik tinkate jai. Ji yra stipri ir ryžtinga moteris, tačiau nori jaustis aprūpinta ir saugi. Lepinkite ją dovanomis. Patarimas: pirmą vakarą leiskite jai pačiai pasirinkti restoraną.
 • Views All Time
  Views All Time
  9057
  Views Today
  Views Today
  1
  Jūs jau balsavote!