PB korespondentams pradėjus domėtis mistiniais dalykais sename malūne, restorano ir striptizo klubo vadovai pasiūlė praleisti naktį restorane ir savo kailiu pajusti neramių dvasių šėlsmą.

Įžeidė netiesa

Senojo malūno savininkus Oną ir Vytautą Pauliukus bei Zitą Pranckūnienę itin įžeidė pasklidusios kalbos apie vaiduoklius malūne. Reportažas apie neva mistinius dalykus buvo parodytas vienos didžiausių šalyje televizijų žiniose. „Reportažo pabaigoje restorano ir striptizo klubo darbuotojai kalbėjo, kad malūno savininkai yra tragiškai žuvę. Kaip galima sakyti tokius žodžius, kai mano tėtis mirė savo mirtimi, sulaukęs garbingo 85 metų amžiaus. Neprisimenu, kad kiti artimi giminės iš gyvenimo būtų pasitraukę savu noru“, – susijaudinusi kalbėjo viena malūno savininkių O.Pauliukienė.

Anksčiau vaiduoklių nepastebėjo

Prieš kelerius metus malūną iš Pauliukų nuomojosi Eugenijus Ivanauskas. Pastarasis ten buvo įrengęs aukštos klasės restoraną. Jame ne kartą lankėsi Lietuvos vadovai. Malūno savininkai tvirtina, kad kai jų nuosavybę nuomojosi E.Ivanauskas, kalbų apie vaiduoklius ar kitus mistinius dalykus nebuvo.

„Dešimt metų jis malūne turėjo įrengęs puikų restoraną ir jokių vaiduoklių nebuvo. Jame dirbo ir mūsų giminaitė. Ir apie jokius vaiduoklius niekas nė nekalbėjo. Kodėl dabar staiga pradėjo vaidentis?“ – kalbėjo O.Pauliukienė.

Žadėjo sumokėti

Praėjusių metų vasarą senąjį malūną restoranui ir striptizo klubui iš Pauliukų išsinuomojo nauji nuomininkai. „Dar tokių nesąžiningų nuomininkų neturėjome. Per pusantrų metų nuompinigius sumokėjo tik už tris mėnesius. Dalis nuomos užsiskaitė už padarytą remontą malūno patalpose. Neseniai teko bendrauti su restorano savininke J.Stankevičiene. Ji tvirtino, kad nuomą sumokės gruodžio 15 dieną. Lauksim. Gal sumokės“, – kalbėjo V.Pauliukas.

Sugalvojo nevykusią reklamą

Buvęs prestižinio „Malūno“ restorano savininkas E.Ivanauskas, iš PB sužinojęs, kad senajame malūne vaidenasi, pradėjo juoktis. „Tai juokinga. Dešimt metų dirbau jame ir jokių vaiduoklių nemačiau. Malūno aura nuostabi. Neteko girdėti, kad šiame pastate būtų įvykę kokie nors tragiški įvykiai“, – PB sakė buvęs restorano savininkas.

E.Ivanauskas įsitikinęs, kad naujieji restorano savininkai sugalvojo juokingą ir netikusią reklamą apie vaiduoklius. „Reikia rimtai dirbti. Tada ir neteks griebtis nevykusių triukų – vaiduoklių, kurie pagelbėtų pritraukti kuo daugiau lankytojų. Jei blogai dirbi, ir dvasios nepadeda. Išsinuomojo gerą pastatą, bet nemoka jo išnaudoti“, – tvirtino E.Ivanauskas.

Įžeidė

Kraštotyros muziejuje dirbanti dar viena malūno savininkė Z.Pranckūnienė sakė, kad tik išgirdusi kalbas apie mistinius dalykus malūne su restorano ir striptizo klubo savininke J.Stankevičiene bandė aiškintis apie neva pastate klaidžiojančius vaiduoklius. „Nepavyko su ja pakalbėti. Mane ir artimuosius įžeidė per televiziją parodytame reportaže pasakyti žodžiai, kad malūno savininkai tragiškai žuvo. Tikrai taip nėra. Jaučiamės įžeisti“, – tvirtino malūno savininkė.

Vaiduoklių nepastebėjo

Vakar prieš darbo pabaigą į redakciją paskambinusi Rasa Kaupelienė (Z.Pranckūnienės giminaitė) tvirtino dešimt metų išdirbusi restorane. „Dirbau virėja, kai restoranui vadovavo E.Ivanauskas. Tikrai jokių vaiduoklių nemačiau. Nesuprantu, kodėl reikia skleisti tikrovės neatitinkančius gandus“, – pasakojo moteris. (Išsamiau skaitykite “Panevėžio balse”)

Views All Time
Views All Time
2246
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!