Vėžys. Gimusius po šiuo ženklu žmones stipriai veikia nepastovus Mėnulis, kuris Vėžius iš kitų išsiskiria emociniu jautrumu ir uždaru būdu. Viso to nesuprasite iš jų išvaizdos. Tai lyg matoma ir nematoma Mėnulio pusės. Vėžys – pats šeimyniškiausias ženklas. Jų vertybių skalėje aukščiausią vietą užima namai, šeimos tradicijos ir giminės ištakos, istorija. Bet tai nenuobodūs žmonės. Juos traukia ir naujovės, ir kelionės. Kas būdinga šiam Zodiako ženklui pasirenkant maršrutus, kaip Jie keliauja?

Vėžiai pirmenybę atiduoda šeimos turizmui. Jeigu norite mažajam Vėžiukui padovanoti kelionę – pagalvokite apie jo saugumą tarp svetimų. Geriau, kad jį lydėtų kas nors iš šeimos narių arba labai artimas bičiulis. Vėžiams labiau priimtinos kelionės su nedidele keliaujančiųjų grupe. Idealu, jeigu juos sietų bendri interesai ir grupėje būtų jau pažįstami žmonės. Šie žmonės žavisi praeitimi ir istoriniu palikimu. Tai dažnai yra lemiamas argumentas pasirenkant keliones. Vėžių negąsdina atokios vietovės, kurios gali būti atskirtos nuo civilizacijos ir šurmulio.

Nuo mažens juos domina archeologinės ekskursijos. O pradėti galima ir nuo legendomis garsėjančių netolimų apylinkių, piliakalnių ar kokių nors kitų vietų. Jų sielai labai artima mistika. Jeigu Vėžio geneologinio medžio šaknys yra kitoje šalyje – anksčiau ar vėliau ji bus aplankyta.

Bendrakeleiviai Vėžiai labai jautrūs įspūdžiams. Nors ir atrodo solidžiai, bet išlieka santūrūs, susimąstę ir mažakalbiai. Jie susidomėję klausosi gido pasakojimo, niekur neskuba. Jie jaučia didžiulį malonumą vandens atrakcionuose, vaikščiodami po naktinį miestą, vandens pakrantėmis ir, žinoma, galėdami pakeliauti vandens keliais.
Susiruošęs į kelionę Vėžys neturėtų pamiršti, kad turi saikingai vartoti skysčius ir neapsunkinti maistu jautraus savo skrandžio. Ekskursijų vadovai, gimę po Vėžio ženklu, visada stengsis sukurti malonų mikroklimatą. Jie lyg mama rūpinsis savo vaikais, todėl jiems skirkite pirmenybę lydint vaikų grupes.

Ryškiausių Vėžio ženklo valstybių ieškoti toli nereikia. Vienoje iš jų mes gyvename, o kita net ir savo sienų kontūru gana panaši į Lietuvą. Tai Indija. Neveltui dauguma lietuvių, jausdami stiprų vidinį ryšį su Indija, susižavi ir labai artimai priima tai, ką yra sukaupusi Indijos kultūra. Astrologija padeda atsakyti ir į mūsų pačių keliamus klausimus apie save.

Vėžio ženklo principai ir labai stipri liūdnojo nakties šviesulio įtaka mūsų valstybinėms šventėms suteikia daug liūdesio, pristabdo norus pramogauti, o dabar be didelio entuziazmo paskutinieji Europoje legalizuojame lošimo namus. Čia slypi atsakymas, kodėl taip tvirtai stengiamės laikytis tradicijų, gerbiame protėvius ir jų kapus, šeimos šventes švenčiame su labai artimais žmonėmis, esame užsisklendę, mažai šypsomės, bijome reikšti savo emocijų, vengiame spalvingų rūbų, statome tvirtus, turinčius rūsius namus ir kt.

Vėžio ženklo principai daro įtaką ir žmonių tautinei savimonei, ir praeities idealizavimui. Mėnulis atspindi ir motinos, moters, židinio saugotojos, pasaulio globėjos simbolį. Galbūt tai paskatino krikščioniškąją Lietuvą vadinti Marijos žeme.

Vėžio šalimi galima laikyti Egiptą. Jo gyvenimas, ypač ankstesniaisias amžiais, labai priklausė nuo vandens. Iki šių dienų gerbiamas ir saugomas faraonų atminimas, dar labai greižtai laikomąsi senųjų papročių.

Vėžio ženklui priklauso ir Madagaskaras, Malta, Kolumbija.

Views All Time
Views All Time
6834
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!