Labai produktyvūs metai bus mokslininkams bei daugeliui žurnalistų, kurie sužibės savo intelektualumu. Verslininkams patartina stiprinti ryšius su užsieniu ar investuoti ten, nes galimi pakankamai dideli finansiniai pritekėjimai. Žinomų žmonių tarpe nuskambės ne vienas skandalas, susisijęs su netvarkingais meilės ryšiais. Labiausiai seksis Vandeniams, Dvyniams ir Svarstyklėms. Nenusivils ir ugnies ženklai — Avinai, Liūtai ir Šauliai.

Vandens ženklams metai bus neutralūs. Labiausiai atsargūs turės būti žemės ženklai, o ypač Ožiaragiai. Jiems tiks liaudies patarlė: devynis kartus matuok, dešimtą kirpk.

Šie metai didelis džiaugsmas vegetarams, nes nebus galima valgyti jautienos, kiaulienos, avienos, taip pat nerekomenduojama valgyti ir paukštienos. Naujųjų metų stalui labiausiai tiks lapinės daržovės, šakniastiebiai ir miltiniai gaminiai.

Kaip ir kiekvienais metais, turite padėti gyvūnui gėlo vandens. Tik šiais metais ne krištolo dubenyje, o moliniame inde. Jaukiame kamputyje pastatykite pintinėlę su šienu ar maistu, kurį mėgsta gyvulys. Turėtume neužmiršti, kad pagal indoeuropiečių tradiciją, mirus karvei jos siela reinkarnuoja į žmogaus kūną. Todėl karvė laikoma šventa. Taigi, mielieji, šių metų sutikimas yra labai atsakingas, nes teisingai sutikti naujieji metai bus iš tiesų geras pagrindas sėkmingai ateičiai.

Rengtis reikėtų žemės spalvomis, bet nevengti raudonų akcentų tiek aprangoje, tiek interjero puošyboje. Venkite perdaug aktyvių žaidimų ir ekstremalių nuotykių. Miegoti eikite sąlyginai anksti, nes šokti ir linksmintis iki ryto nebus pats geriausias sprendimas.

Astrologinė prognozė ženklams

AVINAS

Sausis — vienas blogiausių metų mėnesių. Nereikėtų labai krimstis, kadangi padėtis gerėja jau mėnesio pabaigoje ir vasario antroje pusėje pasiekia savo apogėjų. Čia galima suplanuoti ir pradėti realizuoti pagrindinius metų darbus. Iki pat balandžio mėnesio bus gerai pradėti bet kokią naują veiklos sritį, išspręsti visus sustojusius veiklos pobūdžius. Čia svarbu nestovėti ir netrypčioti vietoje. Būtina atkreipti dėmesį į šeimos planavimą — galimas netyčiukas. Palanki padėtis tęsis iki liepos. Atostogauti geriausiai nuo liepos vidurio iki rugpjūčio vidurio. Nuo rugsėjo iki lapkričio vidurio tęsis antrasis pagal palankumą periodas, tačiau jis jau bus kiek labiau vingiuotas, reikės labiau įdėti savo pastangų norint užtikrinti gerus rezultatus. Tačiau jau lapkričio pradžioje atsiras daugiau fizinės energijos, tad gerus rezultatus galima turėti iki pat metų pabaigos. Gruodžio viduryje būkite itin atidūs — svarbius projektus atidėkite kitiems metams.

JAUTIS

2009 metų pradžia būtų visai puiki, jeigu ne atsirandanti apatija. Tačiau būtų gerai išnaudoti laikotarpį iki sausio vidurio. Tuo metu jūsų veiksmai bus ypač efektyvūs. Protas taip pat veiks gerai: apmąstykite tolimesnę metų eigą. Tai padės išlaikyti kryptingą veiklą sunkesniais laikotarpiais. Nuo kovo pradžios iki pat balandžio vidurio veiks palankesnės įtakos, kuriomis galite pasinaudoti savo veikloje. Kovo pirmoje pusėje galėsite labiau įtakoti įvykių eigą — ilgalaikių sutarčių pasirašymą planuokite šiam laikotarpiui. Nuo balandžio pabaigos iki pat gegužės vidurio būkite atidesni už vairo, venkite konfliktinių situacijų. Atostogauti palankiausiai liepos mėnesį, pirmą pusę skiriant aktyviam poilsiui, o antrąją labiau pasyvesniam. Nuo rugpjūčio iki pat spalio pabaigos sukaupkite didesnius finansinius pajėgumus, nes ateinančiais mėnesiais jų gali prireikti.

DVYNIAI

Metų pradžioje dar reikėtų tęsti praeitų metų kovas, tačiau jų pobūdis greitai pasikeis. Sutvirtinus savo pozicijas vasario pradžioje, antra mėnesio pusė įgaus kitą atspalvį — daugeliu atvejų jūs pergalingai žygiuosite į priekį. Svarbu bus sugebėti pasinaudoti visomis galimybėmis, kurios bus pateikiamos lyg ant lėkštelės. Siūlome nekreipti ypatingo dėmesio į ateinančią apatiją iki pat balandžio vidurio ir pilnai pasinerti į veiklą: situacija dar bus pilnai valdoma. Gegužės mėnesį priimti ilgalaikius įsipareigojimus bus tikrai nenaudinga. Vėliau iki pat liepos mėnesio reikia pasistengti neprisidaryti klaidų, mat rudenį visa maišatis jau bus pasibaigus ir prasidės jūsų geros kloties metas, trunkantis iki pat metų pabaigos. Atostogauti geriausiai būtų rugsėjo ar spalio antrosiose pusėse. Sveikatos problemos, atsiradusios pirmoje metų pusėje, antrame pusmetyje bus pilnai išspręstos.

VĖŽYS

Nuo antros vasario pusės pajausite padidėjusios atsakomybės naštą. Tokia padėtis truks iki pat rugpjūčio mėnesio. Pačioje pradžioje bus sunkiau persiorientuoti, tačiau vasarą jau būsite pilnai pasiruošę perimti vadovavimą į savo rankas. Vasario antroje pusėje ir visą kovą būkite atidesni artimiesiems — jausdami dėmesio stoką šeimoje gali kilti nesklandumai, ypatingai dėl to, kad pasireikš perdėm didelis pasitikėjimas savimi. Tai labai gerai darbe, bet ne šeimoje. Atostogoms tiktų bet kuris vasaros mėnuo ir rugsėjis, tačiau efektyviai išnaudojant darbui skirtą laiką, atostogaukite rugpjūčio ar rugsėjo mėnesiais. Pastarasis mėnuo labiau tiktų aktyviam poilsiui. Spalis gali pasižymėti kaip nesklandumų metas, tad veikloje vadovaukitės pasyvia pozicija, tačiau neleiskite lipti sau ant galvos. Padėtis pasikeis jau lapkritį, kai jūsų stipriosios savybės vėl sugrįš. Tuo metu peržiūrėkite ateinančių metų planus, nes gruodį tai padaryti bus netinkamas metas.

LIŪTAS

2009-aisiais labai svarbus bus psichinis stovis. Jau sausio pabaigoje pastebėsite pirmuosius smūgius, kurie savaime privers pasitempti. Vasaris bei kovas bus labai kontraversiški ir nuo jūsų pačių priklausys, kiek šansų bus išnaudota, o kiek prarasta. Vasario antroje pusėje yra nepatartina spęsti sudėtingesnius klausimus arba tuos, nuo kurių priklausys tolimesnė jūsų ateitis. Tam geriau tiks kovas ar pirma balandžio pusė. Birželio antroje gali taip atsitikti, jog valdyti savo vidinį pasaulį bus kiek per sunku — pakeisti aplinką būtų rimtas privalumas. Tačiau atostogauti geriau nuo liepos antros pusės: tada jūsų poilsis bus pilnavertis. Rudenį daugiau mažiau reikia pasiruošti kovai, ypač atkreipiant dėmesį į lapkritį. Jo pradžioje tarsi strigs viskas, tačiau jau po savaitės jūsų aktyvumas padidės ir mėnesį baigsit su aukštai pakelta galva. Tokia padėtis tęsis iki pat metų pabaigos. Gruodžio pradžioje sugrįš jūsų savivertės jausmas.

MERGELĖ

Sausį pasibaigs apribojimai, kuriuos buvote patys susikūrę. Keiskite savo požiūrį, mat pasikeitus aplinkybės, turi keistis ir jūsų pozicija. Jau nuo vasario antros pusės jums reikės žymiai pasitempti. Jums bus pasiūlytos atsakingesnės pareigos ar patys imsitės veiksmų, kurie jums leis vadovauti. Pradėta veikla turi tendencijas tęstis ilgą laiką. Kadangi šis poveikis tęsis iki pat rugpjūčio, atsiras pakankamai galimybių pasinaudoti esama padėtimi ir, ypatingai, balandžio bei gegužės mėnesiais. Tuo metu jūsų autoritetas bus maksimaliai suformuotas. Gera ir birželio antra pusė, tačiau čia reikia orientuotis į šansų išnaudojimą. Atostogoms paskirkite rugpjūčio antrąją pusę ar rugsėjį: tuo metu jūs sugebėsite ne tiktai pasiilsėti, bet ir maloniai praleisti laiką. Lapkričio pirma pusė tinkama aktyviems veiksmams atlikinėti, kai pabaiga ir gruodis labiau linkęs į pasyvumą ar tiesiog rutiną.

SVARSTYKLĖS

Didesnė veiklos dalis, kuriai tiktų aktyvesnė gyvenimiška pozicija, yra antroji metų pusė. Ypatingai puikus laikas prasideda nuo rugsėjo. Čia galima suplanuoti pasiekti sunkesnius ar sudėtingesnius tikslus, kuriuos esame sau išsikėlę ar vadovaujamės mums primestais. Tik atėjus gimtadienio laikui, kelios dienos prieš ir po gimtadienio, reikia kiek atleisti vadžias, nes gimtadienis gali būti sugadintas. Lapkritį savo pastangas galite padvigubinti, kadangi jūs pasijausite esąs žymiai stipresnis. Nepervertinti savo sugebėjimų jums padės aiškesnis protas, kuris leis jums puikiai orientuotis aplinkybėse iki pat lapkričio pabaigos. Gruodžio viduryje neapsigaukite — atsiradus neaiškumams tarkitės, konsultuokitės. Atostogoms ypatingesnio laiko nėra, tačiau pilnai tiks liepos antra pusė ar birželis. Pirmoje metų pusėje daugiau geresnių rezultatų galima pasiekti vasario-kovo mėnesiais.

SKORPIONAS

Metų pradžia tikrai įspūdinga, tačiau ją reikia tinkamai išnaudoti. Praeiti metai buvo pakankamai geri ir tai tęsiasi sausį, tačiau jau vasario pradžioje atsiras pirmieji sunkumai. Jie bus lengvai įveikti. Kitaip atrodys su vasario antroje pusėje iškilusiomis problemomis. Iki pat balandžio mėnesio aplinkybių išsidėstymai tikrai jūsų nelepins. Svarbu bus priimti mestus iššūkius, kadangi elgiantis antraip galimi didesni nuostoliai. Būtų puiki, jei turėtumėte savo vizijas ar suformuotus tikslus: tada būtų lengviau nepasiklysti savo gyvenime. Iki pat rugpjūčio stenkitės daryti tik gerai ir labai puikiai tai, ką darote. Šis laikotarpis reikalauja profesionalumo. Atostogoms tinkamas laikas yra tik rugpjūčio antra pusė. Visą rudenį reikėtų labiau domėtis savo sveikata, ypač kepenimis bei virškinimo traktu. Nepadauginti maisto ar alkoholio. Tai labai svarbu užimtiems žmonėms, kurie neranda laiko laiku pavalgyti ir pasiilsėti. Medituoti šiuo metu būtų tikras privalumas.

ŠAULYS

Sausį jau baigiasi permainų laikotarpis, kuris kai kuriems Šauliams buvo ypač nemalonus. Tačiau iki pat sausio pabaigos negalima atsiduoti vien likimui: galimos asmeninio pobūdžio klaidos. Vasario mėnesį galima tikrai atsigauti ir, mėgstantiems žiemos sportą, paatostogauti. Tai būtų rimtas pasiruošimas ateities darbams, juolab, kad kito geresnio laiko nėra. Na, nebent rugsėjo antra pusė. Didesnę darbų dalį reikia paskirti kovo mėnesiai, nes nuo balandžio laukia ne tik didesni nemalonumai, bet beprasidedanti depresija, apatija ar šiaip slogesnė nuotaika. Šiuo laikotarpiu svarbu neįkristi į paruoštą duobę, kadangi jau nuo rugsėjo viskas pasikeis į gerąją pusę. Mat tuomet bus galima ramiai kopti karjeros laiptais, jeigu atsilaikėte prieš šią sąlyginę mėsmalę. Nuo spalio vidurio iki pat metų pabaigos labai daug kas priklausys nuo jūsų asmeninės pozicijos. Tuo metu jūs vertas paskatinimo ir spalio pabaigoje ar gruodžio viduryje galite būti įvertintas.

OŽIARAGIS

Malonus permainų laikotarpis jau baigiasi, tačiau sausyje dar galima padėti paskutinius šių pokyčių štrichus. Jeigu viską jau esate padarę, ką buvote užsibrėžę, leiskite sau atsipūsti. Tai tikrai puikus metas išvykoms į kitus kraštus ir geri tiek aktyvus, tiek pasyvus poilsiai. Vėliau eilę mėnesių į priekį, net iki pat rugpjūčio būsite įvykių sūkuryje, mat jūsų asmeniniai įsipareigojimai neleis elgtis antraip. Veiklos aspekte tai labai gerai, kai jūsų profesinės savybės leis jums pilnai save atskleisti. Vasario pabaigoje, kovo pradžioje neįsivelkite į tarnybinį romaną, nes padėtis taptų blogesnė, tačiau antroje birželio pusėje galimas puikus rezultatus. Aišku, jeigu tokie jūsų tikslai. Tuo metu jūs seksuali trauka bus maksimali. Šio laikotarpio rezultatus stebėsite ilgą laiką. Antrąją rugsėjo savaitę reikia pasisaugoti labiau. Tai ypač aktualu vairuotojams. Lapkritis, kaip finišo tiesioji, bus tikrai įspūdinga savo išraiška. Gruodžio vidurys unikaliai tinka kurti sekančių metų planus.

VANDENIS

Vandeniui tai vieni iš geresnių metų, kai galima lengvai pasiekti užsibrėžtus tikslus. Metų pradžioje nėra nei gerų, nei blogų įtakų, tačiau vasariui įpusėjus jų ateina net pulkas. Susidaro labai palanki padėtis susilaukti vaikų, tačiau tai geriau daryti ne darbo metu, nes bus nepilnai išnaudotos jūsų asmeninės karjeros galimybės. Ši padėtis tęsis iki pat balandžio vidurio, t.y. pakankamai ilgai, jog galėtumėt padėti kertinius akmenis organizuoti savo pakilimui. Čia nepasisekus nusivilti nereikia, nes panašus laikotarpis atsikartos rudenį, labiau spalį. Turėkite omenyje, jog nuo jūsų pačių priklauso, kaip išnaudosite ateinančias platesnes galimybes, šansus. Atostogauti pasirinkite antrą gegužės pusę ar pirmą birželio savaitę. Lapkritis — tai vienas sunkesnių metų mėnesių: čia galimos ir didesnės klaidos. Egzistuojant rizikos faktoriams geriau nerizikuoti ir aplamai labiau pasisaugoti. Atsisakykite vykti į komandiruotes.

ŽUVYS

Daugumai Žuvų laikotarpis, kai jūra buvo iki kelių, pasibaigė. Tačiau sausio mėnesį dar galima leisti šio to daugiau. Beje, kiekvienos šėlionės turi savo ribas, mat egzistuoja rimta galimybė susilaukti vaikų. Svarbu su kuo. Gimtadienio šventimą gali sugadinti jūsų slogi nuotaika, tačiau čia reikės susivokti, jog ši nuotaika gali tęsti kiek ilgiau, t.y. iki vasaros pabaigos, tad nuotaiką pasidaryti gerą teks pačiam. Blogiau bus darbiniam frontui, kadangi tai trukdys pilnai ir atsidavus dirbti. Gegužės vidury, birželio pirmoje pusėje galimi didesni keblumai darbe, tačiau vasarai įpusėjant probleminių situacijų mažės. Visgi, antra vasaros pusė atrodys daug blogesnė nei pirmoji. Per visą šį laiką reikia didesnį dėmesio dalį skirti sveikatai. Atsirandantys skausmai tiek vienoje ar kitoje kūno vietoje bylos apie jau esamus pažeidimus. Antroji rugsėjo pusė tiktų atostogoms, tačiau tai priimtiniau bus tik aktyvesnio poilsio mėgėjams.

Astrologės ir būrėjos Vaivos Budraitytės ir jos vyro meditacijų meistro Gaudento Naujoko inf.

Views All Time
Views All Time
22735
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!